Kommende kampe
Marts 2024
|
|||||||
28.
torsdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 12
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|||
28.
torsdag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 48
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
28.
torsdag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 49
Frem Parken (Hjørring)
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|||
30.
lørdag
|
|
Futsal - U-17 Drenge DM • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|||
31.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 4/5 (08) 11:11/9:9 - Vinter • Pulje 29
Frejlev Stadion
|
|
Frejlev Stadion
|
|||
April 2024
|
|||||||
1.
mandag
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
5.
fredag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 48
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|||
6.
lørdag
|
|
U11 Drenge B (13) 8:8 TT • Pulje 20
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
U10 Drenge C/Begynder (14) 5:5 TT • Pulje 33
Bagterp Idrætsanlæg
|
|
Bagterp Idrætsanlæg
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Drenge A (15) 5:5 TT • Pulje 37
Nørhalne Stadion
|
|
Nørhalne Stadion
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Drenge B (15) 5:5 TT • Pulje 39
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Drenge A (15) 5:5 TT • Pulje 37
Nørhalne Stadion
|
|
Nørhalne Stadion
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Drenge B (15) 5:5 TT • Pulje 39
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Piger C/Begynder (15) 5:5 TT • Pulje 45
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
U10 Drenge C/Begynder (14) 5:5 TT • Pulje 33
Bagterp Idrætsanlæg
|
|
Bagterp Idrætsanlæg
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Piger C/Begynder (15) 5:5 TT • Pulje 45
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
U11 Drenge C/Begynder (13) 8:8 TT • Pulje 23
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 621
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Drenge B (15) 5:5 TT • Pulje 39
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Drenge B (15) 5:5 TT • Pulje 39
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 12
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
7.
søndag
|
|
U9 Drenge C/Begynder (15) 5:5 TT • Pulje 41
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Drenge B (14) 5:5 TT • Pulje 30
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Piger B (14) 5:5 TT • Pulje 35
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
7.
søndag
|
|
U8 Drenge A (16) 5:5 TT • Pulje 46
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|||
7.
søndag
|
|
U8 Drenge C/Begynder (16) 5:5 TT • Pulje 49
Hjallerup Stadion / Klubhus
|
|
Hjallerup Stadion / Klubhus
|
|||
7.
søndag
|
|
U9 Drenge C/Begynder (15) 5:5 TT • Pulje 41
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
7.
søndag
|
|
U8 Drenge C/Begynder (16) 5:5 TT • Pulje 49
Hjallerup Stadion / Klubhus
|
|
Hjallerup Stadion / Klubhus
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Drenge B (14) 5:5 TT • Pulje 30
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Piger B (14) 5:5 TT • Pulje 35
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Drenge A (14) 5:5 TT • Pulje 28
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|||
7.
søndag
|
|
U8 Drenge A (16) 5:5 TT • Pulje 46
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Piger B (14) 5:5 TT • Pulje 35
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Piger B (14) 5:5 TT • Pulje 35
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Drenge A (14) 5:5 TT • Pulje 28
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|||
7.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|||
7.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 731
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
|
|
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
|
|||
7.
søndag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 49
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
7.
søndag
|
|
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 405
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
7.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
Kenta Arena (Gandrup)
|
|
Kenta Arena (Gandrup)
|
|||
8.
mandag
|
|
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 831
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|||
8.
mandag
|
|
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 28
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|||
9.
tirsdag
|
|
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 • Pulje 67
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
10.
onsdag
|
|
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 411
Aabybro Idrætscenter
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|||
11.
torsdag
|
|
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 831
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
12.
fredag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 96
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|||
13.
lørdag
|
|
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 60
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
13.
lørdag
|
|
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 84
Bruuns Arena, Thise
|
|
Bruuns Arena, Thise
|
|||
13.
lørdag
|
|
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 133
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|||
13.
lørdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 12
Nordturn Arena (Flauenskjold)
|
|
Nordturn Arena (Flauenskjold)
|
|||
13.
lørdag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 49
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|||
13.
lørdag
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
14.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
14.
søndag
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 621
Vejgaard Gl. Stadion
|
|
Vejgaard Gl. Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 48
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
14.
søndag
|
|
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 405
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|||
15.
mandag
|
|
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 28
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
15.
mandag
|
|
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 31
SCO Park (Tårs)
|
|
SCO Park (Tårs)
|
|||
17.
onsdag
|
|
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 51
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
17.
onsdag
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 621
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|