Menu

U16 Drenge, årgang 2005

Link til opslagstavle Link til hold, kampe, resultater og stillinger

Træningstider:

 

Indendørs:

Se under menuen "Fodbold"

Udendørs:

Mandag og onsdag kl. 17.00 - 18.30

 

 

Betaling af kontingent:

http://www.shi-sport.dk/betaling/shi-fodbold/betal-kontingent/

 

 

 

 

Holdets stab

Træner
profil
Lars Horne
Træner
ingen pic
Jan Brandhøj
Træner
ingen pic
Michael Sloth Borrisholt
Assistenttræner
profil
Jannik Schjoldager

StillingU16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 455

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 HOG Hinnerup 0 0 0 0 0
2 Hornbæk SF 0 0 0 0 0
3 Hornslet IF 0 0 0 0 0
4 IF Skjold Sæby 0 0 0 0 0
5 JIF/SIV 0 0 0 0 0
6 Randers Freja 0 0 0 0 0
7 Skibsby-Højene IF 0 0 0 0 0
8 TRIF 0 0 0 0 0

StillingU16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 471

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brønderslev IF 0 0 0 0 0
2 Hjørring FK 0 0 0 0 0
3 JIF/SIV 0 0 0 0 0
4 SIF/BTI 0 0 0 0 0
5 Skibsby-Højene IF 0 0 0 0 0
6 Team Østvendsyssel 0 0 0 0 0

KampprogramU16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 455

August 2020

IF Skjold Sæby
8. aug
Kl. 11.00
Ude
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
16. aug
Kl. 11.30
Hjemme
Højene Hallen

JIF/SIV

Hornbæk SF
23. aug
Kl. 13.30
Ude
Volkswagen Park Kunstgræs

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
29. aug
Kl. 11.30
Hjemme
Højene Hallen

Hornslet IF
September 2020

TRIF
6. sep
Kl. 00.00
Ude
Rønde Stadion

Skibsby-Højene IF

HOG Hinnerup
11. sep
Kl. 19.30
Ude
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
20. sep
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

Randers Freja

Skibsby-Højene IF
27. sep
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

IF Skjold Sæby
Oktober 2020

JIF/SIV
4. okt
Kl. 11.00
Ude
Nols Stadion

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
11. okt
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

Hornbæk SF

Hornslet IF
24. okt
Kl. 12.00
Ude
Hornslet Kunstgræsbane

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
31. okt
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

TRIF
November 2020

Skibsby-Højene IF
7. nov
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

HOG Hinnerup

Randers Freja
14. nov
Kl. 12.00
Ude
Randers Stadion, kunstgræs

Skibsby-Højene IF

KampprogramU16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 471

August 2020

Skibsby-Højene IF
15. aug
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

SIF/BTI

Skibsby-Højene IF
22. aug
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

Brønderslev IF

Team Østvendsyssel
29. aug
Kl. 11.00
Ude
Dronninglund Ny Stadion

Skibsby-Højene IF
September 2020

JIF/SIV
3. sep
Kl. 17.30
Ude
V.Hjermitslev Boldklub

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
12. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Højene Hallen

Hjørring FK

SIF/BTI
24. sep
Kl. 18.30
Ude
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal

Skibsby-Højene IF

Brønderslev IF
27. sep
Kl. 00.00
Ude
Arena Kop & Kande

Skibsby-Højene IF
Oktober 2020

Skibsby-Højene IF
3. okt
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

Team Østvendsyssel

Skibsby-Højene IF
10. okt
Kl. 12.30
Hjemme
Højene Hallen

JIF/SIV

Hjørring FK
25. okt
Kl. 13.15
Ude
Lundergårdhallen

Skibsby-Højene IF