Menu

Fodboldskole i SHI

image

BILLETSALGET TIL DBU FODBOLDSKOLE i SKIBSBY-HØJENE ER SPARKET I GANG!


Og i 2020 står SHI fodboldskole klar til at give børn og unge en uforglemmelig uge i deres sommerferie.
Klubben glæder sig igen til at åbne dørene for fodboldglade børn og unge, som kan se frem til en lærerig uge med mere end 25 timers træning. Fodboldskolen er for både piger og drenge, for begyndere og erfarne spillere, hvor alle spillere kommer til at møde gode holdkammerater, venner og dedikerede trænere.

Deltagere på DBU Fodboldskole i SHI får: 
• 5 dage med sved på panden og smil på læben
• En lækker tøjpakke fra Hummel med T-shirt, shorts og strømper
• En fodbold fra Select
• Drikkedunk
• DBU Fodboldskole diplom
• Frisk frugt
• Frokostordning
• Kompetent træning som gør dig til en bedre fodboldspiller
• Muligheden for at få nye og gode venner

Prisen for det hele er kun 879 kr. og du kan købe din billet lige her: https://fodboldskole.dbu.dk/



Obs - (prisen stiger til 979,- pr. 1. maj 2020)

Kort fakta:

  • Uge 31 - mandag til fredag kl. 9-15
  • For børn og unge født i 2005-2013

GIV EN STOR OPLEVELSE PÅ DBU FODBOLDSKOLE I JULEGAVE
Giv den perfekte julegave til dit barn, barnebarn, nevø eller niece.

Sådan fungerer det:
1. Vælg en fodboldskole
2. Køb, print og pak billetten ind
3. Giv den perfekte gave til dit barn

Kommende kampe
Maj 2022
24.
tirsdag
17.30
Skibsby-Højene IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 201
Højene Hallen
Skagen IK (1)
Højene Hallen
24.
tirsdag
17.30
Skibsby-Højene IF (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 201
Højene Hallen
Bagterp IF (1)
Højene Hallen
24.
tirsdag
18.00
Frederikshavn fI
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 41
Park Empire
Skibsby-Højene IF (1)
Park Empire
24.
tirsdag
18.00
Frederikshavn fI
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 47
Park Empire
Skibsby-Højene IF
Park Empire
24.
tirsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 67
Højene Hallen
Bagterp IF (1)
Højene Hallen
24.
tirsdag
18.00
Skagen IK (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 201
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Højene Hallen
24.
tirsdag
18.15
Vraa/Børglum IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 201
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Højene Hallen
24.
tirsdag
18.30
Skibsby-Højene IF
livescore
10 - 1
Kvinder
U14
U13/14 Piger C (08-09) 8M - Forår 2022 • Pulje 31
Højene Hallen
Kvissel-Ravnshøj IF
Højene Hallen
24.
tirsdag
18.30
Skibsby-Højene IF (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 201
Højene Hallen
Vraa/Børglum IF (1)
Højene Hallen
24.
tirsdag
18.45
Bagterp IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 201
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Højene Hallen
24.
tirsdag
19.00
Skibsby-Højene IF (2)
livescore
0 - 3
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 48
Højene Hallen
Hjørring AIK Frem
Højene Hallen
25.
onsdag
18.00
Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 551
Vrå Stadion
Skibsby-Højene IF
Vrå Stadion
25.
onsdag
18.00
VUGH
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 661
Vester Hassing Stadion
SHI/BTI
Vester Hassing Stadion
26.
torsdag
13.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2022 • Pulje 12
Højene Hallen
Hjørring IF
Højene Hallen
26.
torsdag
15.00
PSI/Serritslev
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 50
Serritslev Stadion
Skibsby-Højene IF (1)
Serritslev Stadion
27.
fredag
19.00
Bagterp IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 48
Bagterp Idrætsanlæg
Skibsby-Højene IF (2)
Bagterp Idrætsanlæg
28.
lørdag
11.00
Skagen IK
HHT
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 951
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
29.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 551
Højene Hallen
BTI/SIF
Højene Hallen
29.
søndag
10.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 142
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
IF Skjold Sæby
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
29.
søndag
11.00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 142
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
29.
søndag
13.00
Team Horne-Hirtshals
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 531
Horne Stadion
Skibsby-Højene IF
Horne Stadion
30.
mandag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 47
Højene Hallen
HI/LIUF (2)
Højene Hallen
30.
mandag
18.30
Tårs/Ugilt IF (2)
-
Kvinder
U14
U13/14 Piger C (08-09) 8M - Forår 2022 • Pulje 31
SCO Park
Skibsby-Højene IF
SCO Park
30.
mandag
19.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 50
Højene Hallen
Øster Brønderslev IF
Højene Hallen
31.
tirsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M / Hverdag - Forår 2022 • Pulje 148
Bjergby Mygdal Hallen
Hjørring IF
Bjergby Mygdal Hallen
31.
tirsdag
18.00
Bagterp IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M / Hverdag - Forår 2022 • Pulje 148
Bjergby Mygdal Hallen
Skibsby-Højene IF
Bjergby Mygdal Hallen
31.
tirsdag
19.00
IF Fremad Nørhalne
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2022 • Pulje 12
Nørhalne Stadion
Skibsby-Højene IF
Nørhalne Stadion
31.
tirsdag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2022 • Pulje 24
Højene Hallen
Østervraa IF
Højene Hallen
31.
tirsdag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 513
Højene Hallen
Thisted FC
Højene Hallen
31.
tirsdag
19.00
Saltum IF (S5/100)
-
Herrer
Senior
Sydbank Pokalen 2022/23 • Pulje 1
Nols Stadion
Skibsby-Højene IF (S2/12)
Nols Stadion
Juni 2022
1.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 551
Højene Hallen
Hjørring FK
Højene Hallen
1.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 126
Højene Hallen
Brønderslev IF (2)
Højene Hallen
1.
onsdag
18.00
SHI/BTI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 661
Højene Hallen
Hjørring FK
Højene Hallen
1.
onsdag
18.00
Tårs/Ugilt IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 67
SCO Park
Skibsby-Højene IF
SCO Park
1.
onsdag
18.30
Tårs/Ugilt IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 126
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Højene Hallen
1.
onsdag
19.00
Sindal IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder C2 (15+) 7M - Forår 2022 • Pulje 10
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
3.
fredag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 47
Højene Hallen
Læsø Ungdom
Højene Hallen
3.
fredag
18.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2005) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 421
Højene Hallen
Vejgaard B
Højene Hallen
3.
fredag
18.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 513
Højene Hallen
AaB
Højene Hallen
3.
fredag
19.00
Hirtshals B
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2022 • Pulje 24
Schlie Arena
Skibsby-Højene IF
Schlie Arena
3.
fredag
19.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 48
Højene Hallen
Skallerup/Vennebjerg IF
Højene Hallen
4.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 60
Højene Hallen
Hjørring IF
Højene Hallen
4.
lørdag
10.30
SHI/BTI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2A (2008) 11M - forår 2022 • Pulje 611
Højene Hallen
Ikast FC
Højene Hallen
6.
mandag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 40
Baneanlæg Lerumbakken
Skibsby-Højene IF (2)
Baneanlæg Lerumbakken
6.
mandag
11.00
IF Skjold Sæby
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 531
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
6.
mandag
14.00
Sulsted IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2022 • Pulje 12
Sulsted Stadion
Skibsby-Højene IF
Sulsted Stadion
6.
mandag
14.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2005) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 421
Højene Hallen
Ingstrup Efterskoles IF
Højene Hallen
6.
mandag
18.30
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U14
U13/14 Piger C (08-09) 8M - Forår 2022 • Pulje 31
Højene Hallen
Skagen IK
Højene Hallen
7.
tirsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 67
Højene Hallen
Skagen IK (1)
Højene Hallen
7.
tirsdag
18.30
IF Fremad Nørhalne (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 50
Nørhalne Stadion
Skibsby-Højene IF (1)
Nørhalne Stadion
7.
tirsdag
19.00
Tårs/Ugilt IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder C2 (15+) 7M - Forår 2022 • Pulje 10
SCO Park
Skibsby-Højene IF
SCO Park
8.
onsdag
18.00
Hirtshals B
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 551
Schlie Arena
Skibsby-Højene IF
Schlie Arena
8.
onsdag
18.00
SHI/BTI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 661
Højene Hallen
Bangsbo Freja
Højene Hallen
8.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 60
Højene Hallen
Aalborg KFUM (2)
Højene Hallen
8.
onsdag
19.00
AaB
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 41
AaB's Anlæg
Skibsby-Højene IF (1)
AaB's Anlæg
9.
torsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 741
Højene Hallen
Bangsbo Freja
Højene Hallen
9.
torsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 951
Højene Hallen
BTI/SIF
Højene Hallen
9.
torsdag
18.30
Stidsholt IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2005) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 421
Stidsholt Ungdomsskole
Skibsby-Højene IF
Stidsholt Ungdomsskole
10.
fredag
19.00
Hjørring AIK Frem
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2022 • Pulje 24
Frem Parken
Skibsby-Højene IF
Frem Parken
10.
fredag
19.15
Vraa/Børglum IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 50
Vrå Stadion
Skibsby-Højene IF (1)
Vrå Stadion
11.
lørdag
10.00
Aalborg Freja (1)
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 661
Frejaparken
SHI/BTI
Frejaparken
11.
lørdag
10.00
Sindal IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 93
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
11.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (13) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 105
Lundergårdhallen
Frederikshavn fI
Lundergårdhallen
11.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 108
Arena Kop & Kande
Bagterp IF
Arena Kop & Kande
11.
lørdag
10.00
Sindal IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Skibsby-Højene IF (2)
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
11.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Frederikshavn fI (4)
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
11.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 233
Lundergårdhallen
Hjørring IF (3)
Lundergårdhallen
11.
lørdag
10.15
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Sindal IF (1)
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
11.
lørdag
10.15
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 223
Vrå Stadion
Fortuna Hjørring (1)
Vrå Stadion
11.
lørdag
10.15
Lundergård IU (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 233
Lundergårdhallen
Skibsby-Højene IF (1)
Lundergårdhallen
11.
lørdag
10.15
Hjørring IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 233
Lundergårdhallen
Skibsby-Højene IF (2)
Lundergårdhallen
11.
lørdag
10.30
Brønderslev IF (1)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 127
Vodskov Stadion
Skibsby-Højene IF (2)
Vodskov Stadion
11.
lørdag
10.30
Frederikshavn fI (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Skibsby-Højene IF (2)
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
11.
lørdag
10.30
Skibsby-Højene IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Frederikshavn fI (2)
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
11.
lørdag
10.30
Fortuna Hjørring (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 223
Vrå Stadion
Skibsby-Højene IF
Vrå Stadion
11.
lørdag
10.40
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 93
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Frederikshavn fI
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
11.
lørdag
10.40
Bagterp IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (13) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 105
Lundergårdhallen
Skibsby-Højene IF
Lundergårdhallen
11.
lørdag
10.40
Hirtshals B
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 108
Arena Kop & Kande
Skibsby-Højene IF
Arena Kop & Kande
11.
lørdag
10.45
Sindal IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Skibsby-Højene IF (1)
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
11.
lørdag
10.45
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 223
Vrå Stadion
Lundergård IU
Vrå Stadion
11.
lørdag
10.45
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 233
Lundergårdhallen
Hjørring IF (1)
Lundergårdhallen
11.
lørdag
10.45
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 233
Lundergårdhallen
Lundergård IU (1)
Lundergårdhallen
11.
lørdag
11.00
Skagen IK (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 67
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
11.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 127
Vodskov Stadion
Vodskov IF
Vodskov Stadion
11.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Frederikshavn fI (2)
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
11.
lørdag
11.00
Sindal IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Skibsby-Højene IF (3)
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
11.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 233
Lundergårdhallen
Hjørring IF (2)
Lundergårdhallen
11.
lørdag
11.15
Frederikshavn fI (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Skibsby-Højene IF (1)
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
11.
lørdag
11.15
Lundergård IU (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 233
Lundergårdhallen
Skibsby-Højene IF (2)
Lundergårdhallen
11.
lørdag
11.30
Vodskov IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 60
Vodskov Stadion
Skibsby-Højene IF
Vodskov Stadion
11.
lørdag
11.45
Aalbæk Stations IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 47
Aalbæk Stadion
Skibsby-Højene IF
Aalbæk Stadion
11.
lørdag
12.00
SHI/BTI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2A (2008) 11M - forår 2022 • Pulje 611
Bindslev Stadion
AaB
Bindslev Stadion
11.
lørdag
12.00
BTI/SIF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 741
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
11.
lørdag
13.30
Hjallerup IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 81
Dronninglund Ny Stadion
Skibsby-Højene IF
Dronninglund Ny Stadion
11.
lørdag
14.50
Frederikshavn fI
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 81
Dronninglund Ny Stadion
Skibsby-Højene IF
Dronninglund Ny Stadion
11.
lørdag
16.00
Sindal IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 48
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Skibsby-Højene IF (2)
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
12.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 77
Vrå Kunstgræsbane
IF Skjold Sæby
Vrå Kunstgræsbane
12.
søndag
10.00
Brønderslev IF (2)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 126
Arena Kop & Kande
Skibsby-Højene IF (1)
Arena Kop & Kande
12.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 142
Thorshøj Stadion
Try/Thorshøj B
Thorshøj Stadion
12.
søndag
10.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 551
Højene Hallen
ØVI/TTB
Højene Hallen
12.
søndag
10.30
VGH
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 951
Vester Hassing Stadion
Skibsby-Højene IF
Vester Hassing Stadion
12.
søndag
10.30
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 126
Arena Kop & Kande
Tårs/Ugilt IF
Arena Kop & Kande
12.
søndag
10.30
Lundergård IU
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 142
Thorshøj Stadion
Skibsby-Højene IF
Thorshøj Stadion
12.
søndag
10.40
Hjørring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 77
Vrå Kunstgræsbane
Skibsby-Højene IF
Vrå Kunstgræsbane
12.
søndag
12.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 531
Højene Hallen
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Højene Hallen
12.
søndag
15.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2022 • Pulje 12
Højene Hallen
Flauenskjold IF
Højene Hallen
12.
søndag
15.00
Thisted FC
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 513
Thisted Kunstgræsbane
Skibsby-Højene IF
Thisted Kunstgræsbane
13.
mandag
18.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 41
Højene Hallen
TSV
Højene Hallen
13.
mandag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder C2 (15+) 7M - Forår 2022 • Pulje 10
Højene Hallen
Astrup/Sønderskov IF
Højene Hallen