Menu

Fodboldskole i SHI

image

BILLETSALGET TIL DBU FODBOLDSKOLE i SKIBSBY-HØJENE ER SPARKET I GANG!


Og i 2020 står SHI fodboldskole klar til at give børn og unge en uforglemmelig uge i deres sommerferie.
Klubben glæder sig igen til at åbne dørene for fodboldglade børn og unge, som kan se frem til en lærerig uge med mere end 25 timers træning. Fodboldskolen er for både piger og drenge, for begyndere og erfarne spillere, hvor alle spillere kommer til at møde gode holdkammerater, venner og dedikerede trænere.

Deltagere på DBU Fodboldskole i SHI får: 
• 5 dage med sved på panden og smil på læben
• En lækker tøjpakke fra Hummel med T-shirt, shorts og strømper
• En fodbold fra Select
• Drikkedunk
• DBU Fodboldskole diplom
• Frisk frugt
• Frokostordning
• Kompetent træning som gør dig til en bedre fodboldspiller
• Muligheden for at få nye og gode venner

Prisen for det hele er kun 879 kr. og du kan købe din billet lige her: https://fodboldskole.dbu.dk/



Obs - (prisen stiger til 979,- pr. 1. maj 2020)

Kort fakta:

  • Uge 31 - mandag til fredag kl. 9-15
  • For børn og unge født i 2005-2013

GIV EN STOR OPLEVELSE PÅ DBU FODBOLDSKOLE I JULEGAVE
Giv den perfekte julegave til dit barn, barnebarn, nevø eller niece.

Sådan fungerer det:
1. Vælg en fodboldskole
2. Køb, print og pak billetten ind
3. Giv den perfekte gave til dit barn

Kommende kampe
December 2021
4.
lørdag
09.00
Gug B
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09 - Futsal • Pulje 926
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
09.00
Hjørring Futsal Klub (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B/C (10) - Futsal • Pulje 928
Fiberhallen
Skibsby-Højene IF (1)
Fiberhallen
4.
lørdag
09.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) - Futsal • Pulje 932
Ravnshøj Hallen
Kvissel-Ravnshøj IF
Ravnshøj Hallen
4.
lørdag
09.54
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09 - Futsal • Pulje 926
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Fortuna Hjørring
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
09.54
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B/C (10) - Futsal • Pulje 928
Fiberhallen
TSV
Fiberhallen
4.
lørdag
09.54
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) - Futsal • Pulje 932
Ravnshøj Hallen
Hjørring IF
Ravnshøj Hallen
4.
lørdag
10.12
Gjøl B
-
Herrer
U12
U12 Drenge B/C (10) - Futsal • Pulje 928
Fiberhallen
Skibsby-Højene IF (1)
Fiberhallen
4.
lørdag
10.30
LKB/Gistrup
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09 - Futsal • Pulje 926
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
10.30
TSV
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 510
Vestbjerg Hallen
Skibsby-Højene IF
Vestbjerg Hallen
4.
lørdag
10.48
Frederikshavn fI (2)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 913
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF (2)
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
10.48
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B/C (10) - Futsal • Pulje 929
Fiberhallen
Hjørring Futsal Klub (2)
Fiberhallen
4.
lørdag
10.48
RKG
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) - Futsal • Pulje 932
Ravnshøj Hallen
Skibsby-Højene IF
Ravnshøj Hallen
4.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
Højene Hallen
AaB
Højene Hallen
4.
lørdag
11.24
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 913
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Brønderslev IF (2)
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
12.00
Aalborg Freja
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 613
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
SHI/BTI
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
4.
lørdag
12.18
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 913
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Vrå/Børglum IF
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
12.36
St. Restrup IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B/C (10) - Futsal • Pulje 929
Fiberhallen
Skibsby-Højene IF (2)
Fiberhallen
4.
lørdag
12.54
Team Horne-Hirtshals (2)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 913
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF (2)
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
13.00
Hjørring Futsal Klub
-
Herrer
Senior
Futsal 1. division Vest • Nord-puljen
Hallen Park Vendia
Skibsby-Højene IF
Hallen Park Vendia
4.
lørdag
13.48
Brønderslev IF (1)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 912
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF (1)
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
14.42
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 912
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Team Horne-Hirtshals (1)
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
15.18
Frederikshavn fI (1)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 912
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF (1)
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
5.
søndag
09.00
Brønderslev IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (06) - Futsal • Pulje 909
Brønderslev Hallen
Skibsby-Højene IF
Brønderslev Hallen
5.
søndag
09.00
Bagterp IF (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 933
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF
Bagterp Hallen
5.
søndag
09.36
Bangsbo Freja
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (06) - Futsal • Pulje 909
Brønderslev Hallen
Skibsby-Højene IF
Brønderslev Hallen
5.
søndag
09.36
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 933
Bagterp Hallen
Bagterp IF (2)
Bagterp Hallen
5.
søndag
10.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 933
Bagterp Hallen
Hjørring IF
Bagterp Hallen
5.
søndag
10.48
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (06) - Futsal • Pulje 909
Brønderslev Hallen
Hjørring AIK Frem
Brønderslev Hallen
5.
søndag
11.06
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 933
Bagterp Hallen
TSV
Bagterp Hallen
5.
søndag
11.24
Hjørring Futsal Klub (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (10) - Futsal • Pulje 927
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF
Bagterp Hallen
5.
søndag
12.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 902
Sulsted Hallen
Sulsted IF (2)
Sulsted Hallen
5.
søndag
12.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (10) - Futsal • Pulje 927
Bagterp Hallen
Hjørring Futsal Klub (2)
Bagterp Hallen
5.
søndag
12.54
Skallerup/Vennebjerg IF
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 902
Sulsted Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Sulsted Hallen
5.
søndag
12.54
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (10) - Futsal • Pulje 927
Bagterp Hallen
TSV
Bagterp Hallen
5.
søndag
13.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (10) - Futsal • Pulje 927
Bagterp Hallen
Aalborg Chang
Bagterp Hallen
5.
søndag
13.48
Strandby-Elling-Nielstrup IF
HHT
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 902
Sulsted Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Sulsted Hallen
5.
søndag
14.42
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 902
Sulsted Hallen
Jerslev/Sterup IF
Sulsted Hallen
5.
søndag
15.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 901
Sulsted Hallen
Sulsted IF (1)
Sulsted Hallen
5.
søndag
15.54
Aalborg Futsal Klub
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 901
Sulsted Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Sulsted Hallen
5.
søndag
16.48
AaB
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 901
Sulsted Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Sulsted Hallen
5.
søndag
17.42
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 901
Sulsted Hallen
Hune B
Sulsted Hallen
11.
lørdag
10.10
Hirtshals B
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 65
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
10.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 510
Højene Hallen
Bangsbo Freja
Højene Hallen
11.
lørdag
10.40
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 65
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Brønderslev IF (1)
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
11.10
LKB/Gistrup
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) INDE • Pulje 38
ØAH Hallen, Halvrimmen
Skibsby-Højene IF
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) INDE • Pulje 38
ØAH Hallen, Halvrimmen
Jetsmark IF
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 65
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Hjørring IF (2)
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
11.50
Øster Han Herred
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) INDE • Pulje 38
ØAH Hallen, Halvrimmen
Skibsby-Højene IF
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
12.10
Lundergård IU (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 65
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
12.20
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) INDE • Pulje 38
ØAH Hallen, Halvrimmen
Hjørring IF
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
12.30
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Hjørring IF
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
12.40
Frederikshavn fI
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF (2)
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
12.52
Bindslev/Tversted IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
Skibsby-Højene IF
Arena Himmerland
11.
lørdag
13.10
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF (1)
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
13.12
Aalborg Freja
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09) INDE • Pulje 95
ØAH Hallen, Halvrimmen
Skibsby-Højene IF
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
13.16
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
Støvring IF (2)
Arena Himmerland
11.
lørdag
13.36
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09) INDE • Pulje 95
ØAH Hallen, Halvrimmen
Øster Han Herred
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
13.40
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 22
KFUM Hallen, Aalborg
Assens IF (1)
KFUM Hallen, Aalborg
11.
lørdag
13.40
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Hirtshals B
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
13.40
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
SIV
Arena Himmerland
11.
lørdag
14.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Hjørring IF
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
14.04
LKB/Gistrup (1)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
Skibsby-Højene IF
Arena Himmerland
11.
lørdag
14.10
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Klokkerholm Hallen
Hjallerup IF
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
14.12
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09) INDE • Pulje 95
ØAH Hallen, Halvrimmen
Aalborg Chang
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
14.16
Jammerbugt FC
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 22
KFUM Hallen, Aalborg
Skibsby-Højene IF (2)
KFUM Hallen, Aalborg
11.
lørdag
14.20
IF Skjold Sæby (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF (1)
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
14.30
Poulstrup Vrejlev 81
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Klokkerholm Hallen
Skibsby-Højene IF
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
14.36
Jetsmark IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09) INDE • Pulje 95
ØAH Hallen, Halvrimmen
Skibsby-Højene IF
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
14.40
IF Skjold Sæby (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF (2)
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
14.50
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Klokkerholm Hallen
Nørresundby FB
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
14.52
Aalborg KFUM
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 22
KFUM Hallen, Aalborg
Skibsby-Højene IF (2)
KFUM Hallen, Aalborg
11.
lørdag
15.28
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 22
KFUM Hallen, Aalborg
Øster Han Herred (1)
KFUM Hallen, Aalborg
12.
søndag
09.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) INDE • Pulje 103
Birkelse Hallen
Øster Han Herred
Birkelse Hallen
12.
søndag
09.30
Aabybro IF (2)
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) INDE • Pulje 103
Birkelse Hallen
Skibsby-Højene IF
Birkelse Hallen
12.
søndag
10.00
Bindslev/Tversted IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.00
Frederikshavn fI
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) INDE • Pulje 103
Birkelse Hallen
Skibsby-Højene IF
Birkelse Hallen
12.
søndag
10.08
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Bagterp IF (2)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.16
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Bagterp IF (1)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.24
Bagterp IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.30
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) INDE • Pulje 103
Birkelse Hallen
IF Skjold Sæby
Birkelse Hallen
12.
søndag
10.32
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Bagterp IF (2)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.40
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Bindslev/Tversted IF (1)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.48
Bindslev/Tversted IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Bagterp Hallen
12.
søndag
11.30
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 108
Bagterp Hallen
Bagterp IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
12.00
IF Skjold Sæby
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 108
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
12.30
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 23
Idrætscenter Vendsyssel
Team THH
Idrætscenter Vendsyssel
12.
søndag
12.30
Øster Han Herred
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 36
Asaa Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Asaa Hallen
12.
søndag
12.30
Fortuna Hjørring
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 108
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
12.50
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 36
Asaa Hallen
Hjørring IF (1)
Asaa Hallen
12.
søndag
13.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 108
Bagterp Hallen
Tårs/Ugilt IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
13.06
Assens IF (2)
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 23
Idrætscenter Vendsyssel
Skibsby-Højene IF (1)
Idrætscenter Vendsyssel
12.
søndag
13.10
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 36
Asaa Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Asaa Hallen
12.
søndag
13.30
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 36
Asaa Hallen
Dronninglund IF
Asaa Hallen
12.
søndag
13.36
Sindal IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 15
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
Skibsby-Højene IF (2)
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
12.
søndag
13.50
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 16
Birkelse Hallen
Tornby IF (2)
Birkelse Hallen
12.
søndag
13.50
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 36
Asaa Hallen
Hjørring IF (1)
Asaa Hallen
12.
søndag
13.54
Øster Han Herred (2)
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 23
Idrætscenter Vendsyssel
Skibsby-Højene IF (1)
Idrætscenter Vendsyssel
12.
søndag
14.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Futsal 1. division Vest • Nord-puljen
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
Brazil Football College
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
12.
søndag
14.00
SHI/BTI (L2B/613)
-
Herrer
U14
U14 Drenge/11 (2008) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
Højene Hallen
Silkeborg IF (L1/601)
Højene Hallen
12.
søndag
14.12
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 15
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
Tornby IF (1)
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
12.
søndag
14.18
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 23
Idrætscenter Vendsyssel
Vraa/Børglum IF
Idrætscenter Vendsyssel
12.
søndag
14.20
Voersaa IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Klokkerholm Hallen
Skibsby-Højene IF
Klokkerholm Hallen
12.
søndag
14.38
Tårs/Ugilt IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 16
Birkelse Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Birkelse Hallen
12.
søndag
14.50
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Klokkerholm Hallen
Hjallerup IF
Klokkerholm Hallen
12.
søndag
15.00
Try/Thorshøj B
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 15
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
Skibsby-Højene IF (2)
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
12.
søndag
15.12
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 33
Tylstrup Hallen
Vodskov IF
Tylstrup Hallen
12.
søndag
15.14
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 16
Birkelse Hallen
Gug B (1)
Birkelse Hallen
12.
søndag
15.20
Lundergård IU
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Klokkerholm Hallen
Skibsby-Højene IF
Klokkerholm Hallen
12.
søndag
15.36
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 15
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
DHF (2)
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
12.
søndag
15.48
Jetsmark IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 33
Tylstrup Hallen
Skibsby-Højene IF
Tylstrup Hallen
12.
søndag
16.02
DHF (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 16
Birkelse Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Birkelse Hallen
12.
søndag
16.36
Øster Han Herred
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 33
Tylstrup Hallen
Skibsby-Højene IF
Tylstrup Hallen
12.
søndag
17.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 33
Tylstrup Hallen
Skagen IK
Tylstrup Hallen
18.
lørdag
10.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 510
Højene Hallen
Fortuna Hjørring
Højene Hallen
18.
lørdag
11.45
Aalborg Freja
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 509
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
Skibsby-Højene IF
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
19.
søndag
12.00
SHI/BTI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 507
Hirtshals Kunstgræsbane
VUGH
Hirtshals Kunstgræsbane
19.
søndag
16.00
Ebeltoft IF
-
Herrer
Senior
Futsal 1. division Vest • Nord-puljen
Ebeltoft Idrætscenter
Skibsby-Højene IF
Ebeltoft Idrætscenter