Menu

Specialtrænere - fodbold

Keepertræner
profilepic
Peter Sørensen
Kommende kampe
December 2022
10.
lørdag
09.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 56
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Lundergård IU (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
10.
lørdag
09.40
Aalbæk Stations IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 56
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
10.
lørdag
10.10
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 56
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
IF Skjold Sæby
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
10.
lørdag
10.50
Hjørring IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 56
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
10.
lørdag
10.50
Aabybro IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 109
Vodskov Kultur- & Idrætscenter
Skibsby-Højene IF
Vodskov Kultur- & Idrætscenter
10.
lørdag
11.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 109
Vodskov Kultur- & Idrætscenter
Skibsby-Højene IF
Vodskov Kultur- & Idrætscenter
10.
lørdag
11.40
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 49
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Lundergård IU
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
10.
lørdag
11.50
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 109
Vodskov Kultur- & Idrætscenter
Fortuna Hjørring
Vodskov Kultur- & Idrætscenter
10.
lørdag
12.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 / Træningskamp • Træningskamp
Hjørring Kunstgræsbane
Thisted FC
Hjørring Kunstgræsbane
10.
lørdag
12.10
Hirtshals B
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 49
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
10.
lørdag
12.20
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 109
Vodskov Kultur- & Idrætscenter
AaB
Vodskov Kultur- & Idrætscenter
10.
lørdag
12.50
Bagterp IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 49
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
10.
lørdag
13.50
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 50
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Hjørring IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
10.
lørdag
14.30
Jetsmark IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 50
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (1)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
10.
lørdag
15.00
Aalborg KFUM (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 50
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (1)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
10.
lørdag
15.20
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 50
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Aalborg Chang
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
søndag
09.00
Østervraa IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) INDE • Pulje 37
Dronninglund Hallerne
Skibsby-Højene IF
Dronninglund Hallerne
11.
søndag
09.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 74
Bagterp Hallen
Kvissel-Ravnshøj IF (1)
Bagterp Hallen
11.
søndag
09.10
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 64
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Frederikshavn fI
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
søndag
09.20
Hjørring IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 74
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Bagterp Hallen
11.
søndag
09.40
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) INDE • Pulje 37
Dronninglund Hallerne
Dronninglund IF
Dronninglund Hallerne
11.
søndag
09.40
Brønderslev IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 74
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Bagterp Hallen
11.
søndag
09.50
Hjallerup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 64
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 74
Bagterp Hallen
Bagterp IF (2)
Bagterp Hallen
11.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Spar D Arena (Taars Hallen)
Fortuna Hjørring
Spar D Arena (Taars Hallen)
11.
søndag
10.10
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Spar D Arena (Taars Hallen)
Lundergård IU
Spar D Arena (Taars Hallen)
11.
søndag
10.20
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) INDE • Pulje 37
Dronninglund Hallerne
Aabybro IF (1)
Dronninglund Hallerne
11.
søndag
10.20
Lundergård IU (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 64
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
søndag
10.30
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 15
Dronninglund Hallerne
Tornby IF
Dronninglund Hallerne
11.
søndag
10.30
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
IF Skjold Sæby
Bagterp Hallen
11.
søndag
10.30
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Spar D Arena (Taars Hallen)
Skibsby-Højene IF (1)
Spar D Arena (Taars Hallen)
11.
søndag
10.40
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 64
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Bagterp IF (1)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
søndag
11.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Brønderslev IF (1)
Bagterp Hallen
11.
søndag
11.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) INDE • Pulje 100
Ravnshøj Hallen
Bagterp IF
Ravnshøj Hallen
11.
søndag
11.00
Tårs/Ugilt IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Spar D Arena (Taars Hallen)
Skibsby-Højene IF (2)
Spar D Arena (Taars Hallen)
11.
søndag
11.10
Lundergård IU
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Spar D Arena (Taars Hallen)
Skibsby-Højene IF (1)
Spar D Arena (Taars Hallen)
11.
søndag
11.18
Flauenskjold IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 15
Dronninglund Hallerne
Skibsby-Højene IF
Dronninglund Hallerne
11.
søndag
11.20
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Bagterp IF (1)
Bagterp Hallen
11.
søndag
11.40
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (11) INDE • Pulje 35
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Aabybro IF (1)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
søndag
11.40
Brønderslev IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 57
Brønderslev Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Brønderslev Hallen
11.
søndag
11.40
Frederikshavn fI
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) INDE • Pulje 100
Ravnshøj Hallen
Skibsby-Højene IF
Ravnshøj Hallen
11.
søndag
11.50
Bagterp IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Spar D Arena (Taars Hallen)
Skibsby-Højene IF (1)
Spar D Arena (Taars Hallen)
11.
søndag
11.54
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 15
Dronninglund Hallerne
Tårs/Ugilt IF
Dronninglund Hallerne
11.
søndag
12.00
TSV
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (11) INDE • Pulje 35
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
søndag
12.00
Skibsby-Højene IF (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Spar D Arena (Taars Hallen)
Østervraa IF
Spar D Arena (Taars Hallen)
11.
søndag
12.10
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) INDE • Pulje 100
Ravnshøj Hallen
Aabybro IF
Ravnshøj Hallen
11.
søndag
12.12
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
U15
U15 Piger (08) INDE • Pulje 91
Gistrup Idrætscenter
Fyrkat Q (2)
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
12.20
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (11) INDE • Pulje 35
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Aalborg KFUM
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
søndag
12.20
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 57
Brønderslev Hallen
Jetsmark IF (1)
Brønderslev Hallen
11.
søndag
12.20
Skibsby-Højene IF (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Spar D Arena (Taars Hallen)
Bagterp IF (2)
Spar D Arena (Taars Hallen)
11.
søndag
12.30
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Spar D Arena (Taars Hallen)
Lundergård IU (2)
Spar D Arena (Taars Hallen)
11.
søndag
12.36
Øster Han Herred
-
Kvinder
U15
U15 Piger (08) INDE • Pulje 91
Gistrup Idrætscenter
Skibsby-Højene IF (2)
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
12.42
Lundergård IU (3)
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 15
Dronninglund Hallerne
Skibsby-Højene IF
Dronninglund Hallerne
11.
søndag
12.50
Lundergård IU (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Spar D Arena (Taars Hallen)
Skibsby-Højene IF (3)
Spar D Arena (Taars Hallen)
11.
søndag
12.50
Aalborg Freja
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) INDE • Pulje 100
Ravnshøj Hallen
Skibsby-Højene IF
Ravnshøj Hallen
11.
søndag
13.00
Vesterbros IK
-
Herrer
Senior
Futsal 1. division Vest 2022/2023 • Nord-puljen
Gigantium (Aalborg)
Skibsby-Højene IF
Gigantium (Aalborg)
11.
søndag
13.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 57
Brønderslev Hallen
Bagterp IF
Brønderslev Hallen
11.
søndag
13.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
U15
U15 Piger (08) INDE • Pulje 91
Gistrup Idrætscenter
LKB/Gistrup (1)
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
13.00
Kvissel-Ravnshøj IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (11) INDE • Pulje 34
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
søndag
13.10
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Spar D Arena (Taars Hallen)
Hjørring IF (2)
Spar D Arena (Taars Hallen)
11.
søndag
13.36
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
U15
U15 Piger (08) INDE • Pulje 92
Gistrup Idrætscenter
LKB/Gistrup (2)
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
13.40
Lundergård IU
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (11) INDE • Pulje 34
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
søndag
14.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (11) INDE • Pulje 34
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
RKG
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
søndag
14.12
Støvring IF (2)
livescore
-
Kvinder
U15
U15 Piger (08) INDE • Pulje 92
Gistrup Idrætscenter
Skibsby-Højene IF (1)
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
14.36
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
U15
U15 Piger (08) INDE • Pulje 92
Gistrup Idrætscenter
Øster Hornum IF
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
15.00
Fyrkat Q (1)
-
Kvinder
U15
U15 Piger (08) INDE • Pulje 92
Gistrup Idrætscenter
Skibsby-Højene IF (1)
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
15.30
RKG
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 1 (08) - Futsal • Pulje 912
Klarup Hallen
Skibsby-Højene IF
Klarup Hallen
16.
fredag
18.00
VUGH
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 1 (08) - Futsal • Pulje 912
Vester Hassing Hallen
Skibsby-Højene IF
Vester Hassing Hallen
16.
fredag
19.00
Skallerup/Vennebjerg IF
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) - Futsal • Pulje 901
Skallerup Hallen (Inde)
Skibsby-Højene IF (1)
Skallerup Hallen (Inde)
17.
lørdag
14.00
TSI/Stenum
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) - Futsal • Pulje 902
Stenum Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Stenum Hallen
18.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (10) - Futsal • Pulje 921
Højene Hallen (Inde)
Hjørring Futsal Klub (2)
Højene Hallen (Inde)
18.
søndag
11.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (10) - Futsal • Pulje 922
Højene Hallen (Inde)
Hjørring Futsal Klub (3)
Højene Hallen (Inde)
18.
søndag
12.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (10) - Futsal • Pulje 920
Højene Hallen (Inde)
Aalborg Chang
Højene Hallen (Inde)
18.
søndag
13.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (09) - Futsal • Pulje 917
Højene Hallen (Inde)
Frederikshavn fI
Højene Hallen (Inde)
18.
søndag
14.00
Hirtshals B (2)
-
Herrer
U16
U16 Drenge (07) - Futsal • Pulje 909
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF
Hirtshals Idrætscenter (inde)
18.
søndag
14.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (08) - Futsal • Pulje 914
Højene Hallen (Inde)
Storvorde/Sejlflod B
Højene Hallen (Inde)