Menu

Specialtrænere - fodbold

Målmandstræner
profilepic
Peter Sørensen
Kommende kampe
September 2021
25.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 108
Højene Hallen
IF Skjold Sæby
Højene Hallen
25.
lørdag
10.00
Fortuna Hjørring
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 114
Landlyst Idrætsanlæg
Skibsby-Højene IF
Landlyst Idrætsanlæg
25.
lørdag
10.00
Fortuna Hjørring
Spillet
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 155
Landlyst Idrætsanlæg
Skibsby-Højene IF (1)
Landlyst Idrætsanlæg
25.
lørdag
10.00
AaB (1)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 43
AaB's Anlæg
Skibsby-Højene IF (1)
AaB's Anlæg
25.
lørdag
11.00
HEI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 613
Invita Arena, Skæring
SHI/BTI
Invita Arena, Skæring
25.
lørdag
11.00
Brønderslev IF
livescore
7 - 3
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 641
Arena Kop & Kande
SHI/BTI
Arena Kop & Kande
25.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
livescore
7 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
Højene Hallen
VSK Aarhus
Højene Hallen
25.
lørdag
13.00
Farsø/Ullits IK
3 - 4
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2009) 8M - efterår 2021 ombryd • Pulje 995
Farsø Stadion
Skibsby-Højene IF
Farsø Stadion
25.
lørdag
13.30
Strandby-Elling-Nielstrup IF
4 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 531
Nordjyske Bank Arena Strandby
Skibsby-Højene IF
Nordjyske Bank Arena Strandby
25.
lørdag
13.30
Skibsby-Højene IF
2 - 4
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2021 • Pulje 12
Højene Hallen
Hjørring AIK Frem
Højene Hallen
25.
lørdag
15.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 24
Højene Hallen
Skagen IK
Højene Hallen
26.
søndag
11.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 741
Højene Hallen
Brønderslev IF
Højene Hallen
26.
søndag
13.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - efterår 2021 ombr • Pulje 988
Højene Hallen
FC Thy Piger
Højene Hallen
26.
søndag
15.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 201
Højene Hallen
Hjørring IF
Højene Hallen
26.
søndag
15.30
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 265
Højene Hallen
Fortuna Hjørring
Højene Hallen
26.
søndag
17.00
Team THH
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 434
Tornby Stadion
Skibsby-Højene IF
Tornby Stadion
27.
mandag
17.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 46
Højene Hallen
Poulstrup Vrejlev 81
Højene Hallen
27.
mandag
17.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 66
Højene Hallen
Lundergård IU
Højene Hallen
27.
mandag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
M+40
Vendelboerne Veteraner 2021 • Pulje B
Højene Hallen
Tårs/Ugilt IF
Højene Hallen
28.
tirsdag
17.45
TSV
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 44
Tylstrup Stadion
Skibsby-Højene IF (2)
Tylstrup Stadion
29.
onsdag
17.30
Team Horne-Hirtshals
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 531
Schlie Arena
Skibsby-Højene IF
Schlie Arena
29.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF (L3/434)
-
Herrer
U17
U17 Drenge/11 (2005) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
Højene Hallen
Aalborg KFUM (L1/401)
Højene Hallen
29.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 154
Højene Hallen
Thise IF
Højene Hallen
29.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 44
Højene Hallen
Vejgaard B
Højene Hallen
29.
onsdag
17.30
Bjergby/Mygdal IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Hverdag/Ombrydning 2021 • Pulje 155
Bjergby Mygdal Hallen
Skibsby-Højene IF
Bjergby Mygdal Hallen
29.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF (L2/995)
-
Kvinder
U13
U13 Piger/8 (2009) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
Højene Hallen
AaB (L1/992)
Højene Hallen
30.
torsdag
17.15
Lundergård IU
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 146
Lundergårdhallen
Skibsby-Højene IF
Lundergårdhallen
30.
torsdag
18.00
Tårs/Ugilt IF
HHT
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 741
SCO Park
Skibsby-Højene IF
SCO Park
30.
torsdag
18.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 8M - efterår 2021 ombryd • Pulje 766
Højene Hallen
IK Rosendal
Højene Hallen
Oktober 2021
1.
fredag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 201
Højene Hallen
Jerup/Aalbæk
Højene Hallen
2.
lørdag
10.00
Fjerritslev IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - efterår 2021 ombr • Pulje 988
Fjerritslev Stadion
Skibsby-Højene IF
Fjerritslev Stadion
2.
lørdag
10.00
Aabybro IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 87
Aabybro Idrætscenter
Skibsby-Højene IF
Aabybro Idrætscenter
2.
lørdag
10.00
Bagterp IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 96
Bagterp Idrætsanlæg
Skibsby-Højene IF
Bagterp Idrætsanlæg
2.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 59
Højene Hallen
Aabybro IF
Højene Hallen
2.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 146
Højene Hallen
Poulstrup Vrejlev 81
Højene Hallen
2.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 82
Højene Hallen
Hjørring IF
Højene Hallen
2.
lørdag
11.00
NUGF Viborg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 8M - efterår 2021 ombryd • Pulje 766
Metropol Park
Skibsby-Højene IF
Metropol Park
2.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 43
Højene Hallen
Aalborg Freja (1)
Højene Hallen
2.
lørdag
11.30
SHI/BTI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 613
Bindslev Stadion
Aalborg Freja
Bindslev Stadion
2.
lørdag
14.00
Tornby IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 48
Tornby Stadion
Skibsby-Højene IF
Tornby Stadion
3.
søndag
10.00
Tårs/Ugilt IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 66
SCO Park
Skibsby-Højene IF
SCO Park
3.
søndag
11.00
Hjørring IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2021 • Pulje 12
Hjørring IF's Anlæg
Skibsby-Højene IF
Hjørring IF's Anlæg
3.
søndag
12.00
SHI/BTI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 641
Bindslev Stadion
Tårs/Ugilt IF
Bindslev Stadion
3.
søndag
13.00
Hjørring IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 24
Hjørring IF's Anlæg
Skibsby-Højene IF
Hjørring IF's Anlæg
3.
søndag
14.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 531
Højene Hallen
Aabybro IF
Højene Hallen
3.
søndag
14.00
Thise IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 265
Bruuns Arena, Thise
Skibsby-Højene IF
Bruuns Arena, Thise
4.
mandag
17.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 46
Højene Hallen
HI/LIUF
Højene Hallen
4.
mandag
18.00
Sport 81
-
Herrer
M+40
Vendelboerne Veteraner 2021 • Pulje B
Vrejlev/Hæstrup Hallen
Skibsby-Højene IF
Vrejlev/Hæstrup Hallen
5.
tirsdag
17.30
Bindslev/Tversted IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 202
Vrejlev/Hæstrup Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Vrejlev/Hæstrup Hallen
5.
tirsdag
17.45
Vraa/Børglum IF
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 202
Vrejlev/Hæstrup Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Vrejlev/Hæstrup Hallen
5.
tirsdag
18.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 202
Vrejlev/Hæstrup Hallen
Bindslev/Tversted IF (1)
Vrejlev/Hæstrup Hallen
5.
tirsdag
18.15
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 202
Vrejlev/Hæstrup Hallen
Lundergård IU (1)
Vrejlev/Hæstrup Hallen
5.
tirsdag
18.15
Poulstrup Vrejlev 81
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 202
Vrejlev/Hæstrup Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Vrejlev/Hæstrup Hallen
5.
tirsdag
18.30
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 202
Vrejlev/Hæstrup Hallen
Bindslev/Tversted IF (2)
Vrejlev/Hæstrup Hallen
5.
tirsdag
18.45
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 202
Vrejlev/Hæstrup Hallen
Lundergård IU (1)
Vrejlev/Hæstrup Hallen
5.
tirsdag
19.00
AaB
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
AaB's Anlæg
Skibsby-Højene IF
AaB's Anlæg
6.
onsdag
17.30
Østervraa IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 114
Elektrikeren Nord Arena
Skibsby-Højene IF
Elektrikeren Nord Arena
6.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 155
Højene Hallen
Bagterp IF
Højene Hallen
6.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 44
Højene Hallen
Frederikshavn fI
Højene Hallen
6.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Hverdag/Ombrydning 2021 • Pulje 155
Højene Hallen
GVL Løkken
Højene Hallen
6.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2009) 8M - efterår 2021 ombryd • Pulje 995
Højene Hallen
St. Restrup IF
Højene Hallen
6.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 59
Højene Hallen
Nibe B
Højene Hallen
7.
torsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 96
Højene Hallen
Vraa/Børglum IF
Højene Hallen
7.
torsdag
18.00
Hirtshals B
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 108
Schlie Arena
Skibsby-Højene IF
Schlie Arena
8.
fredag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 48
Højene Hallen
Harken UGF
Højene Hallen
9.
lørdag
10.00
IF Skjold Sæby
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 82
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
9.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Thorshøj Stadion
Tornby IF
Thorshøj Stadion
9.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 146
Højene Hallen
TSI/Stenum
Højene Hallen
9.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 229
Tornby Stadion
Lundergård IU (2)
Tornby Stadion
9.
lørdag
10.20
Østervraa IF
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Thorshøj Stadion
Skibsby-Højene IF (2)
Thorshøj Stadion
9.
lørdag
10.20
Hirtshals B
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 229
Tornby Stadion
Skibsby-Højene IF (2)
Tornby Stadion
9.
lørdag
10.20
Lundergård IU (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 229
Tornby Stadion
Skibsby-Højene IF (1)
Tornby Stadion
9.
lørdag
10.40
Try/Thorshøj B
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Thorshøj Stadion
Skibsby-Højene IF (1)
Thorshøj Stadion
9.
lørdag
10.40
Tornby IF
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Thorshøj Stadion
Skibsby-Højene IF (2)
Thorshøj Stadion
9.
lørdag
10.40
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 229
Tornby Stadion
Tornby IF
Tornby Stadion
9.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 641
Baneanlæg Lerumbakken
SHI/BTI
Baneanlæg Lerumbakken
9.
lørdag
11.00
Jetsmark IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 741
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
9.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Thorshøj Stadion
Østervraa IF
Thorshøj Stadion
9.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 208
Thorshøj Stadion
Try/Thorshøj B
Thorshøj Stadion
9.
lørdag
11.00
Skagen IK (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 66
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
9.
lørdag
11.00
Hirtshals B
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 229
Tornby Stadion
Skibsby-Højene IF (1)
Tornby Stadion
9.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 229
Tornby Stadion
Lundergård IU (1)
Tornby Stadion
9.
lørdag
12.00
SHI/BTI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 613
Højene Hallen
VRI
Højene Hallen
9.
lørdag
12.00
Team Østvendsyssel
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 434
Hjallerup Stadion / Klubhus
Skibsby-Højene IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
9.
lørdag
15.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 24
Højene Hallen
Frederikshavn fI
Højene Hallen
10.
søndag
10.00
Vejgaard B
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2009) 8M - efterår 2021 ombryd • Pulje 995
Spar Nord Arena
Skibsby-Højene IF
Spar Nord Arena
10.
søndag
10.00
AaB
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 59
AaB's Anlæg
Skibsby-Højene IF
AaB's Anlæg
10.
søndag
10.30
BTI/SIF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 46
Bindslev Stadion
Skibsby-Højene IF
Bindslev Stadion
10.
søndag
11.00
Hjørring IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 201
Hjørring IF's Anlæg
Skibsby-Højene IF
Hjørring IF's Anlæg
10.
søndag
11.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 87
Højene Hallen
Frederikshavn fI
Højene Hallen
10.
søndag
11.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 43
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Skibsby-Højene IF (1)
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
10.
søndag
11.30
Aalborg Freja
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
Frejaparken
Skibsby-Højene IF
Frejaparken
10.
søndag
12.00
Løgstør IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - efterår 2021 ombr • Pulje 988
Løgstør Stadion
Skibsby-Højene IF
Løgstør Stadion
10.
søndag
13.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2021 • Pulje 12
Højene Hallen
Hjallerup IF
Højene Hallen
10.
søndag
15.30
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 265
Højene Hallen
Tårs/Ugilt IF
Højene Hallen
11.
mandag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
M+40
Vendelboerne Veteraner 2021 • Pulje B
Højene Hallen
Bagterp IF
Højene Hallen
13.
onsdag
17.30
Hirtshals B
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Hverdag/Ombrydning 2021 • Pulje 155
Schlie Arena
Skibsby-Højene IF
Schlie Arena