Menu

Stillinger og resultater

Kommende kampe
Februar 2023
5.
søndag
09.00
Jetsmark IF
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 13
Hjørring Kunstgræsbane
Skibsby-Højene IF (1)
Hjørring Kunstgræsbane
5.
søndag
09.00
Skibsby-Højene IF (2)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 37
Chang's Baner (Kunstgræs)
Støvring IF (2)
Chang's Baner (Kunstgræs)
5.
søndag
09.40
Skibsby-Højene IF (1)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 13
Hjørring Kunstgræsbane
Skagen IK (1)
Hjørring Kunstgræsbane
5.
søndag
09.40
Aalborg Freja (1)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 37
Chang's Baner (Kunstgræs)
Skibsby-Højene IF (2)
Chang's Baner (Kunstgræs)
5.
søndag
10.20
Skibsby-Højene IF (1)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 13
Hjørring Kunstgræsbane
VUG (1)
Hjørring Kunstgræsbane
5.
søndag
10.20
Skibsby-Højene IF (2)
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 37
Chang's Baner (Kunstgræs)
Vejgaard B (1)
Chang's Baner (Kunstgræs)
5.
søndag
11.00
Aars IK
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 100
Hjørring Kunstgræsbane
Skibsby-Højene IF
Hjørring Kunstgræsbane
5.
søndag
11.40
Skibsby-Højene IF
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 100
Hjørring Kunstgræsbane
Vejgaard B (2)
Hjørring Kunstgræsbane
5.
søndag
12.00
Skibsby-Højene IF
Spillet
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 / Træningskamp • Træningskamp
Højene Hallen Kunstgræs
Skagen IK
Højene Hallen Kunstgræs
5.
søndag
12.15
Gug B
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 125
Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
Skibsby-Højene IF
Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
5.
søndag
12.20
Skibsby-Højene IF
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 100
Hjørring Kunstgræsbane
Bagterp IF
Hjørring Kunstgræsbane
5.
søndag
12.45
Skibsby-Højene IF
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 125
Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
Langholt SK
Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
5.
søndag
13.15
Hornbæk SF
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 125
Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
Skibsby-Højene IF
Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
11.
lørdag
09.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 64
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Lundergård IU (1)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
09.30
Bagterp IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 64
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
10.00
Fortuna Hjørring
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 109
Frederikshavn Firmaidrætsklub
Skibsby-Højene IF
Frederikshavn Firmaidrætsklub
11.
lørdag
10.00
RKG
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (11) INDE • Pulje 34
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Skibsby-Højene IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
11.
lørdag
10.10
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 64
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Tårs/Ugilt IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
10.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (11) INDE • Pulje 34
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Aalborg KFUM
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
11.
lørdag
10.40
AaB
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 109
Frederikshavn Firmaidrætsklub
Skibsby-Højene IF
Frederikshavn Firmaidrætsklub
11.
lørdag
10.50
Hjørring IF (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 64
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF (L1/451)
-
Herrer
U16
U16 Drenge/11 (2007) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
Højene Hallen Kunstgræs
Aalborg KFUM (L1/451)
Højene Hallen Kunstgræs
11.
lørdag
11.10
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 74
Ravnshøj Hallen
Hjørring IF (3)
Ravnshøj Hallen
11.
lørdag
11.10
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (11) INDE • Pulje 34
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Jetsmark IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
11.
lørdag
11.20
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 109
Frederikshavn Firmaidrætsklub
Frederikshavn fI
Frederikshavn Firmaidrætsklub
11.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Lundergård IU (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
11.30
Kvissel-Ravnshøj IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 74
Ravnshøj Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Ravnshøj Hallen
11.
lørdag
11.40
Hjørring IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (1)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
11.40
Bagterp IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 74
Ravnshøj Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Ravnshøj Hallen
11.
lørdag
11.40
Kvissel-Ravnshøj IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (11) INDE • Pulje 34
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Skibsby-Højene IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
11.
lørdag
12.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 109
Frederikshavn Firmaidrætsklub
Lundergård IU
Frederikshavn Firmaidrætsklub
11.
lørdag
12.10
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (3)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
12.10
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 74
Ravnshøj Hallen
Brønderslev IF (2)
Ravnshøj Hallen
11.
lørdag
12.20
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 49
Frederikshavn Firmaidrætsklub
Bagterp IF
Frederikshavn Firmaidrætsklub
11.
lørdag
12.30
Østervraa IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (1)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
12.30
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 75
Ravnshøj Hallen
Kvissel-Ravnshøj IF (2)
Ravnshøj Hallen
11.
lørdag
12.40
Skibsby-Højene IF (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Hjørring IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
12.50
Bagterp IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (1)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
13.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 81
Højene Hallen Kunstgræs
Aabybro IF
Højene Hallen Kunstgræs
11.
lørdag
13.00
Frederikshavn fI
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 49
Frederikshavn Firmaidrætsklub
Skibsby-Højene IF (2)
Frederikshavn Firmaidrætsklub
11.
lørdag
13.00
Skibsby-Højene IF (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 65
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Østervraa IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
13.00
Bagterp IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 75
Ravnshøj Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Ravnshøj Hallen
11.
lørdag
13.20
Vraa/Børglum IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 49
Frederikshavn Firmaidrætsklub
Skibsby-Højene IF (2)
Frederikshavn Firmaidrætsklub
11.
lørdag
13.20
Brønderslev IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 75
Ravnshøj Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Ravnshøj Hallen
11.
lørdag
13.20
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Lundergård IU
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
13.30
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Tårs/Ugilt IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
13.50
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 49
Frederikshavn Firmaidrætsklub
Lundergård IU
Frederikshavn Firmaidrætsklub
11.
lørdag
13.50
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 50
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Aalborg KFUM (1)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
11.
lørdag
14.00
Bagterp IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (1)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
14.10
Fortuna Hjørring
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (2)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
14.20
Hjallerup IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 50
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Skibsby-Højene IF (1)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
11.
lørdag
14.20
Tårs/Ugilt IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF (1)
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
14.30
Skibsby-Højene IF (L3)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2-3 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 111
Højene Hallen Kunstgræs
Nibe B/Skalborg SK
Højene Hallen Kunstgræs
11.
lørdag
14.40
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Bagterp IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
14.50
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Fortuna Hjørring
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
15.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 50
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Biersted IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
11.
lørdag
15.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 105
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Lundergård IU
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
15.40
Aabybro IF (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) INDE • Pulje 37
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
15.40
Hjørring IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 50
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Skibsby-Højene IF (1)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
11.
lørdag
16.10
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) INDE • Pulje 37
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Bagterp IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
16.30
Aabybro IF (3)
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) INDE • Pulje 37
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
11.
lørdag
16.50
Østervraa IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) INDE • Pulje 37
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
12.
søndag
09.20
Bagterp IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 57
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Bagterp Hallen
12.
søndag
09.50
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 57
Bagterp Hallen
Lundergård IU (1)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.10
Hjørring IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 57
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.10
Aabybro IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) INDE • Pulje 100
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
12.
søndag
10.30
Brønderslev IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 57
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.40
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) INDE • Pulje 100
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Aalborg Freja
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
12.
søndag
11.10
Fortuna Hjørring
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) INDE • Pulje 100
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Skibsby-Højene IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
12.
søndag
11.40
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) INDE • Pulje 100
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
Jetsmark IF
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring
12.
søndag
12.30
IF Skjold Sæby
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 56
Lundergård Hallen (Inde)
Skibsby-Højene IF (2)
Lundergård Hallen (Inde)
12.
søndag
13.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 56
Lundergård Hallen (Inde)
Hjørring IF (1)
Lundergård Hallen (Inde)
12.
søndag
13.30
Frederikshavn fI
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 56
Lundergård Hallen (Inde)
Skibsby-Højene IF (2)
Lundergård Hallen (Inde)
12.
søndag
14.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 56
Lundergård Hallen (Inde)
Tårs/Ugilt IF
Lundergård Hallen (Inde)
12.
søndag
14.10
Aalborg KFUM
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (11) INDE • Pulje 35
Sulsted Hallen
Skibsby-Højene IF
Sulsted Hallen
12.
søndag
14.30
Kvissel-Ravnshøj IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (11) INDE • Pulje 35
Sulsted Hallen
Skibsby-Højene IF
Sulsted Hallen
12.
søndag
15.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (11) INDE • Pulje 35
Sulsted Hallen
Bagterp IF
Sulsted Hallen
12.
søndag
15.50
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (11) INDE • Pulje 35
Sulsted Hallen
Aabybro IF (1)
Sulsted Hallen
13.
mandag
18.45
SHI/BTI
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 30
Højene Hallen Kunstgræs
RKG
Højene Hallen Kunstgræs
18.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 1/2 / Træningskamp • Træningskamp
Højene Hallen Kunstgræs
Frederikshavn fI
Højene Hallen Kunstgræs
25.
lørdag
13.30
Hirtshals B
-
Herrer
Senior
Herre Serie 4 TT / 3 kampe • Pulje 6
Hirtshals Kunstgræsbane
Skibsby-Højene IF (2)
Hirtshals Kunstgræsbane