Menu

Stillinger og resultater

Kommende kampe
September 2020
23.
onsdag
17.30
Team THH (L3/461)
Herrer
U16
DBU Jylland Pokal U16 Drenge/11 (2005) • Pulje 1
Schlie Arena
Skibsby-Højene IF (L2/455)
Schlie Arena
23.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 126
Hjørring IF's Anlæg
Bagterp IF
Hjørring IF's Anlæg
23.
onsdag
18.00
Hjørring IF (2)
Herrer
M+32
Vendelboerne Oldboys 2020 • Pulje B
Hjørring IF's Anlæg
Skibsby-Højene IF
Hjørring IF's Anlæg
23.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U14
U14 Drenge C (07) 8M - Efterår 2020 • Pulje 7
Højene Hallen
Aalbæk Stations IF
Højene Hallen
23.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 17
Højene Hallen
Bangsbo Freja
Højene Hallen
23.
onsdag
18.10
ØVI/TTB
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 126
Hjørring IF's Anlæg
Skibsby-Højene IF
Hjørring IF's Anlæg
23.
onsdag
19.15
Aabybro IF
livescore
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11M - efterår 2020 • Pulje 351
Aabybro Idrætscenter
Skibsby-Højene IF
Aabybro Idrætscenter
24.
torsdag
17.30
Vraa/Børglum IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 771
Vrå Kunstgræsbane
Skibsby-Højene IF
Vrå Kunstgræsbane
24.
torsdag
18.00
Jerslev/Sterup IF
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Efterår 2020 • Pulje 60
Jerslev Stadion
Skibsby-Højene IF
Jerslev Stadion
24.
torsdag
18.30
SIF/BTI
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 471
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
25.
fredag
18.00
Aalborg KFUM
Kvinder
U12
U12 Piger A-B (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 67
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Skibsby-Højene IF
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
25.
fredag
18.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (2002-03) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 360
Højene Hallen
NUBI
Højene Hallen
25.
fredag
19.00
Skibsby-Højene IF (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 48
Højene Hallen
IF Fremad Nørhalne (1)
Højene Hallen
26.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 205
Bagterp Idrætsanlæg
Bagterp IF (1)
Bagterp Idrætsanlæg
26.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 247
Højene Hallen
Hirtshals B
Højene Hallen
26.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (10) 8M - Efterår 2020 • Pulje 117
Højene Hallen
IF Skjold Sæby (2)
Højene Hallen
26.
lørdag
10.40
Nørresundby FB (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 205
Bagterp Idrætsanlæg
Skibsby-Højene IF
Bagterp Idrætsanlæg
26.
lørdag
10.40
Hirtshals B
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 247
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Højene Hallen
26.
lørdag
10.40
Bagterp IF
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 247
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Højene Hallen
26.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 641
Højene Hallen
BTI/SIF
Højene Hallen
26.
lørdag
11.00
SHI/BTI
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 972
Højene Hallen
Storvorde/Sejlflod B
Højene Hallen
26.
lørdag
11.00
Fortuna Hjørring
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 941
Landlyst Idrætsanlæg
Skibsby-Højene IF
Landlyst Idrætsanlæg
26.
lørdag
11.20
Bangsbo Freja
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (10) 8M - Efterår 2020 • Pulje 117
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF
Højene Hallen
26.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 521
Højene Hallen
Hjørring FK
Højene Hallen
26.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 613
Højene Hallen
Aalborg KFUM
Højene Hallen
26.
lørdag
15.30
Skibsby-Højene IF (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 47
Højene Hallen
BAMSIF
Højene Hallen
26.
lørdag
16.00
Hjørring AIK Frem
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 23
Frem Parken
Skibsby-Højene IF
Frem Parken
27.
søndag
10.00
Tornby IF
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 17
Tornby Stadion
Skibsby-Højene IF
Tornby Stadion
27.
søndag
11.00
Aalborg KFUM
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2A (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 968
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
SHI/BTI
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
27.
søndag
11.00
Brønderslev IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 771
Arena Kop & Kande
Skibsby-Højene IF
Arena Kop & Kande
27.
søndag
11.30
Hals FS
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 961
Hals Stadion
Skibsby-Højene IF
Hals Stadion
27.
søndag
15.00
Brønderslev IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 471
Arena Kop & Kande
Skibsby-Højene IF
Arena Kop & Kande
28.
mandag
17.45
Skibsby-Højene IF
Kvinder
Senior
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 45
Højene Hallen
Tylstrup IF
Højene Hallen
28.
mandag
19.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 521
Højene Hallen
IF Skjold Sæby
Højene Hallen
28.
mandag
19.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 35
Højene Hallen
Hjørring AIK Frem (3)
Højene Hallen
29.
tirsdag
17.30
Skibsby-Højene IF (L2/311)
Herrer
U19
DBU Jylland Pokal U19 Drenge/11 (2002-03) • Pulje 1
Højene Hallen
Jammerbugt FC (L1/301)
Højene Hallen
29.
tirsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 242
Astrup/Sønderskov Hallen
Bamsif
Astrup/Sønderskov Hallen
29.
tirsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
M+40
Vendelboerne Veteraner 2020 • Pulje A
Højene Hallen
Hjørring IF
Højene Hallen
29.
tirsdag
18.10
Bagterp IF
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 242
Astrup/Sønderskov Hallen
Skibsby-Højene IF
Astrup/Sønderskov Hallen
29.
tirsdag
18.30
Skibsby-Højene IF
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 40
Højene Hallen
Saltum IF
Højene Hallen
29.
tirsdag
19.30
HOG Hinnerup
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 455
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Skibsby-Højene IF
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
30.
onsdag
17.30
Lundergård IU
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 215
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF
Højene Hallen
30.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 126
Thorshøj Stadion
Hjørring IF
Thorshøj Stadion
30.
onsdag
17.45
Skibsby-Højene IF
Herrer
U14
U14 Drenge C (07) 8M - Efterår 2020 • Pulje 7
Højene Hallen
Poulstrup Vrejlev 81
Højene Hallen
30.
onsdag
18.00
Astrup/Sønderskov IF
Herrer
M+32
Vendelboerne Oldboys 2020 • Pulje B
Astrup/Sønderskov Hallen
Skibsby-Højene IF
Astrup/Sønderskov Hallen
30.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U13
U13 Piger C (08) 8M - Efterår 2020 • Pulje 63
Højene Hallen
Frederikshavn fI
Højene Hallen
30.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U17
U16/U17 Drenge C (04) 8M - Efterår 2020 • Pulje 1
Højene Hallen
Team Østvendsyssel
Højene Hallen
30.
onsdag
18.10
Skibsby-Højene IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 215
Højene Hallen
Kvissel-Ravnshøj IF (1)
Højene Hallen
30.
onsdag
18.10
Bagterp IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 126
Thorshøj Stadion
Skibsby-Højene IF
Thorshøj Stadion
30.
onsdag
18.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 613
Højene Hallen
Team Østvendsyssel
Højene Hallen
Oktober 2020
1.
torsdag
17.30
Skibsby-Højene IF(L2B/613)
Herrer
U14
DBU Jylland Pokal U14 Drenge/11 (2007) • Pulje 1
Højene Hallen
AaB (L1/601)
Højene Hallen
1.
torsdag
17.45
Skibsby-Højene IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 27
Højene Hallen
ØVI/TTB
Højene Hallen
1.
torsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11M - efterår 2020 • Pulje 351
Højene Hallen
Team Østvendsyssel
Højene Hallen
1.
torsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 40
Højene Hallen
Hundelev B
Højene Hallen
1.
torsdag
18.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (2002-03) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 360
Højene Hallen
Vadum IF
Højene Hallen
3.
lørdag
10.00
Hjørring IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 205
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF
Højene Hallen
3.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U8
U8 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 289
Lundergårdhallen
Bangsbo Freja
Lundergårdhallen
3.
lørdag
10.30
IF Skjold Sæby
Herrer
U8
U8 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 289
Lundergårdhallen
Skibsby-Højene IF
Lundergårdhallen
3.
lørdag
10.40
Skibsby-Højene IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 205
Højene Hallen
Team Horne-Hirtshals
Højene Hallen
3.
lørdag
10.40
Skagen IK
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 203
Park Empire
Skibsby-Højene IF
Park Empire
3.
lørdag
11.20
Skibsby-Højene IF
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 203
Park Empire
Frederikshavn fI
Park Empire
3.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 613
Højene Hallen
RK07
Højene Hallen
3.
lørdag
12.00
Team Østvendsyssel
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 521
Asaa Stadion
Skibsby-Højene IF
Asaa Stadion
3.
lørdag
13.00
SHI/BTI
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2A (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 968
Bindslev Stadion
Hjørring FK
Bindslev Stadion
3.
lørdag
13.00
SHI/BTI
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 972
Bindslev Stadion
Løgstør IF
Bindslev Stadion
3.
lørdag
13.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 471
Højene Hallen
Team Østvendsyssel
Højene Hallen
3.
lørdag
15.30
Skibsby-Højene IF (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 47
Højene Hallen
Lundergård IU
Højene Hallen
3.
lørdag
15.30
Tårs/Ugilt IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 48
SCO Park
Skibsby-Højene IF (2)
SCO Park
4.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 17
Højene Hallen
Skagen IK
Højene Hallen
4.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U12
U12 Piger A-B (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 67
Højene Hallen
LKB/Gistrup
Højene Hallen
4.
søndag
11.00
Hjørring IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 23
Hjørring IF's Anlæg
Skibsby-Højene IF
Hjørring IF's Anlæg
4.
søndag
11.00
JIF/SIV
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 455
Nols Stadion
Skibsby-Højene IF
Nols Stadion
4.
søndag
11.00
Hjørring FK (2)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 771
Hjørring IF's Anlæg
Skibsby-Højene IF
Hjørring IF's Anlæg
4.
søndag
11.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 941
Højene Hallen
Nørresundby FB
Højene Hallen
4.
søndag
12.30
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 961
Højene Hallen
Brønderslev IF
Højene Hallen
4.
søndag
15.00
TSV
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11M - efterår 2020 • Pulje 351
Sulsted Stadion
Skibsby-Højene IF
Sulsted Stadion
5.
mandag
17.30
BIF/ØHIK
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 35
Brovst IF´s Anlæg
Skibsby-Højene IF
Brovst IF´s Anlæg
5.
mandag
17.30
Skibsby-Højene IF
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 40
Højene Hallen
Ingstrup SF
Højene Hallen
5.
mandag
18.00
Hals FS
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 641
Hals Stadion
Skibsby-Højene IF
Hals Stadion
5.
mandag
19.00
Tårs/Ugilt IF (2)
Kvinder
Senior
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 45
SCO Park
Skibsby-Højene IF
SCO Park
6.
tirsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 521
Højene Hallen
Vraa/Børglum IF
Højene Hallen
6.
tirsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 771
Højene Hallen
TSI/Stenum
Højene Hallen
7.
onsdag
17.30
Aalborg Freja
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 941
Frejaparken
Skibsby-Højene IF
Frejaparken
7.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (06) 8M - Efterår 2020 • Pulje 5
Højene Hallen
Hjørring FK
Højene Hallen
7.
onsdag
17.30
IF Skjold Sæby
Herrer
U14
U14 Drenge C (07) 8M - Efterår 2020 • Pulje 7
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
7.
onsdag
17.30
Tårs/Ugilt IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 27
SCO Park
Skibsby-Højene IF
SCO Park
7.
onsdag
17.30
Vraa/Børglum IF
Kvinder
U13
U13 Piger C (08) 8M - Efterår 2020 • Pulje 63
Vrå Stadion
Skibsby-Højene IF
Vrå Stadion
7.
onsdag
17.30
Vraa/Børglum IF
Herrer
U17
U16/U17 Drenge C (04) 8M - Efterår 2020 • Pulje 1
Vrå Stadion
Skibsby-Højene IF
Vrå Stadion
7.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 126
Bagterp Idrætsanlæg
ØVI/TTB
Bagterp Idrætsanlæg
7.
onsdag
18.10
Hjørring IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 126
Bagterp Idrætsanlæg
Skibsby-Højene IF
Bagterp Idrætsanlæg
8.
torsdag
19.00
Skibsby-Højene IF (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 48
Højene Hallen
Poulstrup Vrejlev 81 (2)
Højene Hallen
9.
fredag
17.30
Støvring IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 972
Støvring Kunstgræsbane
SHI/BTI
Støvring Kunstgræsbane
10.
lørdag
10.00
Gug B
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2A (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 968
Kunstgræsbane Gug Boldklub
SHI/BTI
Kunstgræsbane Gug Boldklub
10.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 771
Højene Hallen
Vraa/Børglum IF
Højene Hallen
10.
lørdag
12.00
Skagen IK
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11M - efterår 2020 • Pulje 351
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
10.
lørdag
12.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 471
Højene Hallen
JIF/SIV
Højene Hallen
10.
lørdag
13.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 23
Højene Hallen
Tårs/Ugilt IF
Højene Hallen
10.
lørdag
15.30
Kvissel-Ravnshøj IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 47
Ravnshøj IF's Anlæg
Skibsby-Højene IF (1)
Ravnshøj IF's Anlæg
11.
søndag
11.30
VUG
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 641
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
11.
søndag
12.30
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 961
Højene Hallen
Team Østvendsyssel
Højene Hallen
11.
søndag
13.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 455
Højene Hallen
Hornbæk SF
Højene Hallen
11.
søndag
15.00
Nørresundby FB
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (2002-03) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 360
Lindholm Høje Stadion
Skibsby-Højene IF
Lindholm Høje Stadion
12.
mandag
17.15
Hjørring FK
Herrer
U15
U15 Drenge C (06) 8M - Efterår 2020 • Pulje 5
Hjørring IF's Anlæg
Skibsby-Højene IF
Hjørring IF's Anlæg