Menu
2024 - SHI nyheder 18. april kl. 19:47
Referat fra SHI's generalforsamling 11. april 2024
2024 - SHI nyheder
18. april kl. 19:47 Referat fra SHI's generalforsamling 11. april 2024
2024 - Bestyrelsesreferater
13. april kl. 21:33 Referat fra hovedbestyrelsesmøde 4. april 2024
2024 - SHI nyheder
18. marts kl. 16:07 Fra formand Mads Nielsen: NYHEDSBREV - Foråret på vej og derfor 9 hurtige
2024 - SHI nyheder
06. marts kl. 16:37 Indkaldelse til generalforsamlinger i Det Blå Frirum, SHI's Venner og SHI torsdag den 11. april 2024
2024 - SHI nyheder
01. marts kl. 17:27 Dana Cup vagt i madteltet, cafeteriet og baneteltet i uge 30
2024 - SHI nyheder
07. februar kl. 17:09 Fra formand Mads Nielsen: NYHEDSBREV februar 2024
2024 - Bestyrelsesreferater
06. februar kl. 15:48 Referat fra hovedbestyrelsesmøde 1. februar 2024
2024 - SHI nyheder
06. januar kl. 10:38 Kom med forslag til årets SHI'er 2023
Nyheder
27. december kl. 08:26 Fra formand Mads Nielsen: NYHEDSBREV - Glædelig jul og godt nytår
2023 - SHI nyheder
27. november kl. 18:03 SHI medlems webshop hos Sportmaster
Nyheder
18. november kl. 16:46 Fra formand Mads Nielsen: NYHEDSBREV November 2023
2023 - Bestyrelsesreferater
15. oktober kl. 22:12 Læs referat fra hovedbestyrelsesmøde 5. oktober 2023
Fodboldkampe i SHI
April 2024
25.
torsdag
18.30
Skibsby-Højene IF
C
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 731
Højene Hallen
8
Jetsmark IF
D
Højene Hallen
8
25.
torsdag
19.00
Skibsby-Højene IF
E
-
Kvinder
U17
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 31
Højene Hallen
88
Skagen IK
F
Højene Hallen
88
26.
fredag
18.45
Skibsby-Højene IF
A
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 12
Højene Hallen Kunstgræs
2
Vesterbro IK
C
Højene Hallen Kunstgræs
2
27.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
A
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 60
Højene Hallen Kunstgræs
83
Hjallerup IF
C
Højene Hallen Kunstgræs
83
27.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF (1)
E
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 144
Højene Hallen
54
Bagterp IF
F
Højene Hallen
54
27.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF (2)
E
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 144
Højene Hallen
55
Vraa/Børglum IF
F
Højene Hallen
55
27.
lørdag
10.40
Vraa/Børglum IF
F
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 144
Højene Hallen
54
Skibsby-Højene IF (1)
E
Højene Hallen
54
27.
lørdag
10.40
Bagterp IF
F
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 144
Højene Hallen
55
Skibsby-Højene IF (2)
E
Højene Hallen
55
27.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
B
-
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 12
Højene Hallen
88
Aars IK
D
Højene Hallen
88
27.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
UDS
Kvinder
U17
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 31
Højene Hallen
Fortuna Hjørring
Højene Hallen
29.
mandag
18.00
Skibsby-Højene IF
E
-
Kvinder
U17
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 31
Højene Hallen
87
ØVI/TTB
F
Højene Hallen
87
30.
tirsdag
18.30
Skibsby-Højene IF (1)
B
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 48
Højene Hallen
7
Hjørring IF (2)
D
Højene Hallen
7
30.
tirsdag
19.00
Skibsby-Højene IF
A
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 12
Højene Hallen
8
Strandby-Elling-Nielstrup IF
C
Højene Hallen
8
Maj 2024
1.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
B
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 621
Højene Hallen
8
IF Skjold Sæby
D
Højene Hallen
8
1.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
E
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 51
Højene Hallen
88
IF Skjold Sæby
F
Højene Hallen
88
2.
torsdag
17.30
SHI/BTI
C
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 411
Højene Hallen
8
Stidsholt IF
D
Højene Hallen
8
4.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
A
-
Herrer
U11
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 84
Højene Hallen
88
Strandby-Elling-Nielstrup IF
C
Højene Hallen
88
4.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
E
-
Kvinder
U10
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 130
Højene Hallen
53
Fortuna Hjørring
F
Højene Hallen
53
4.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
B
-
Herrer
U9
U9 Drenge A1 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 140
Højene Hallen
55
Hjørring IF
D
Højene Hallen
55
4.
lørdag
11.20
Terndrup IF
F
-
Kvinder
U10
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 130
Højene Hallen
53
Skibsby-Højene IF
E
Højene Hallen
53
4.
lørdag
11.20
Nibe B
D
-
Herrer
U9
U9 Drenge A1 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 140
Højene Hallen
55
Skibsby-Højene IF
B
Højene Hallen
55
4.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
A
-
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 12
Højene Hallen
88
Aalborg Freja
C
Højene Hallen
88
4.
lørdag
12.30
Hjørring IF
D
-
Herrer
U9
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 151
Højene Hallen
55
Skibsby-Højene IF
B
Højene Hallen
55
4.
lørdag
13.10
Skibsby-Højene IF
B
-
Herrer
U9
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 151
Højene Hallen
55
Lundergård IU
D
Højene Hallen
55
5.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF
B
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 180
Højene Hallen
54
Hjørring IF
D
Højene Hallen
54
5.
søndag
11.00
Lundergård IU
D
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 180
Højene Hallen
54
Skibsby-Højene IF
D
Højene Hallen
54
5.
søndag
13.30
SHI/BTI
A
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
Højene Hallen
8
Nørresundby FB
C
Højene Hallen
8
Luk