Menu

Fodboldvejr

Kommende kampe
December 2021
4.
lørdag
09.00
Gug B
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09 - Futsal • Pulje 926
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
09.00
Hjørring Futsal Klub (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B/C (10) - Futsal • Pulje 928
Fiberhallen
Skibsby-Højene IF (1)
Fiberhallen
4.
lørdag
09.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) - Futsal • Pulje 932
Ravnshøj Hallen
Kvissel-Ravnshøj IF
Ravnshøj Hallen
4.
lørdag
09.54
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09 - Futsal • Pulje 926
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Fortuna Hjørring
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
09.54
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B/C (10) - Futsal • Pulje 928
Fiberhallen
TSV
Fiberhallen
4.
lørdag
09.54
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) - Futsal • Pulje 932
Ravnshøj Hallen
Hjørring IF
Ravnshøj Hallen
4.
lørdag
10.12
Gjøl B
-
Herrer
U12
U12 Drenge B/C (10) - Futsal • Pulje 928
Fiberhallen
Skibsby-Højene IF (1)
Fiberhallen
4.
lørdag
10.30
LKB/Gistrup
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09 - Futsal • Pulje 926
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
10.30
TSV
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 510
Vestbjerg Hallen
Skibsby-Højene IF
Vestbjerg Hallen
4.
lørdag
10.48
Frederikshavn fI (2)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 913
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF (2)
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
10.48
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B/C (10) - Futsal • Pulje 929
Fiberhallen
Hjørring Futsal Klub (2)
Fiberhallen
4.
lørdag
10.48
RKG
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) - Futsal • Pulje 932
Ravnshøj Hallen
Skibsby-Højene IF
Ravnshøj Hallen
4.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
Højene Hallen
AaB
Højene Hallen
4.
lørdag
11.24
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 913
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Brønderslev IF (2)
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
12.00
Aalborg Freja
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 613
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
SHI/BTI
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
4.
lørdag
12.18
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 913
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Vrå/Børglum IF
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
12.36
St. Restrup IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B/C (10) - Futsal • Pulje 929
Fiberhallen
Skibsby-Højene IF (2)
Fiberhallen
4.
lørdag
12.54
Team Horne-Hirtshals (2)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 913
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF (2)
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
13.00
Hjørring Futsal Klub
-
Herrer
Senior
Futsal 1. division Vest • Nord-puljen
Hallen Park Vendia
Skibsby-Højene IF
Hallen Park Vendia
4.
lørdag
13.48
Brønderslev IF (1)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 912
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF (1)
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
14.42
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 912
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Team Horne-Hirtshals (1)
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
4.
lørdag
15.18
Frederikshavn fI (1)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) - Futsal • Pulje 912
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
Skibsby-Højene IF (1)
Bjergby Mygdal Hallen (inde)
5.
søndag
09.00
Brønderslev IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (06) - Futsal • Pulje 909
Brønderslev Hallen
Skibsby-Højene IF
Brønderslev Hallen
5.
søndag
09.00
Bagterp IF (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 933
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF
Bagterp Hallen
5.
søndag
09.36
Bangsbo Freja
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (06) - Futsal • Pulje 909
Brønderslev Hallen
Skibsby-Højene IF
Brønderslev Hallen
5.
søndag
09.36
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 933
Bagterp Hallen
Bagterp IF (2)
Bagterp Hallen
5.
søndag
10.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 933
Bagterp Hallen
Hjørring IF
Bagterp Hallen
5.
søndag
10.48
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (06) - Futsal • Pulje 909
Brønderslev Hallen
Hjørring AIK Frem
Brønderslev Hallen
5.
søndag
11.06
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 933
Bagterp Hallen
TSV
Bagterp Hallen
5.
søndag
11.24
Hjørring Futsal Klub (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (10) - Futsal • Pulje 927
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF
Bagterp Hallen
5.
søndag
12.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 902
Sulsted Hallen
Sulsted IF (2)
Sulsted Hallen
5.
søndag
12.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (10) - Futsal • Pulje 927
Bagterp Hallen
Hjørring Futsal Klub (2)
Bagterp Hallen
5.
søndag
12.54
Skallerup/Vennebjerg IF
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 902
Sulsted Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Sulsted Hallen
5.
søndag
12.54
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (10) - Futsal • Pulje 927
Bagterp Hallen
TSV
Bagterp Hallen
5.
søndag
13.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A (10) - Futsal • Pulje 927
Bagterp Hallen
Aalborg Chang
Bagterp Hallen
5.
søndag
13.48
Strandby-Elling-Nielstrup IF
HHT
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 902
Sulsted Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Sulsted Hallen
5.
søndag
14.42
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 902
Sulsted Hallen
Jerslev/Sterup IF
Sulsted Hallen
5.
søndag
15.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 901
Sulsted Hallen
Sulsted IF (1)
Sulsted Hallen
5.
søndag
15.54
Aalborg Futsal Klub
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 901
Sulsted Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Sulsted Hallen
5.
søndag
16.48
AaB
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 901
Sulsted Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Sulsted Hallen
5.
søndag
17.42
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2/3 (16+) - Futsal • Pulje 901
Sulsted Hallen
Hune B
Sulsted Hallen
11.
lørdag
10.10
Hirtshals B
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 65
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
10.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 510
Højene Hallen
Bangsbo Freja
Højene Hallen
11.
lørdag
10.40
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 65
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Brønderslev IF (1)
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
11.10
LKB/Gistrup
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) INDE • Pulje 38
ØAH Hallen, Halvrimmen
Skibsby-Højene IF
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) INDE • Pulje 38
ØAH Hallen, Halvrimmen
Jetsmark IF
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 65
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Hjørring IF (2)
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
11.50
Øster Han Herred
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) INDE • Pulje 38
ØAH Hallen, Halvrimmen
Skibsby-Højene IF
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
12.10
Lundergård IU (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 65
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
12.20
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) INDE • Pulje 38
ØAH Hallen, Halvrimmen
Hjørring IF
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
12.30
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Hjørring IF
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
12.40
Frederikshavn fI
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF (2)
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
12.52
Bindslev/Tversted IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
Skibsby-Højene IF
Arena Himmerland
11.
lørdag
13.10
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF (1)
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
13.12
Aalborg Freja
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09) INDE • Pulje 95
ØAH Hallen, Halvrimmen
Skibsby-Højene IF
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
13.16
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
Støvring IF (2)
Arena Himmerland
11.
lørdag
13.36
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09) INDE • Pulje 95
ØAH Hallen, Halvrimmen
Øster Han Herred
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
13.40
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 22
KFUM Hallen, Aalborg
Assens IF (1)
KFUM Hallen, Aalborg
11.
lørdag
13.40
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Hirtshals B
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
13.40
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
SIV
Arena Himmerland
11.
lørdag
14.00
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Hjørring IF
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
14.04
LKB/Gistrup (1)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
Skibsby-Højene IF
Arena Himmerland
11.
lørdag
14.10
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Klokkerholm Hallen
Hjallerup IF
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
14.12
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09) INDE • Pulje 95
ØAH Hallen, Halvrimmen
Aalborg Chang
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
14.16
Jammerbugt FC
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 22
KFUM Hallen, Aalborg
Skibsby-Højene IF (2)
KFUM Hallen, Aalborg
11.
lørdag
14.20
IF Skjold Sæby (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF (1)
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
14.30
Poulstrup Vrejlev 81
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Klokkerholm Hallen
Skibsby-Højene IF
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
14.36
Jetsmark IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (09) INDE • Pulje 95
ØAH Hallen, Halvrimmen
Skibsby-Højene IF
ØAH Hallen, Halvrimmen
11.
lørdag
14.40
IF Skjold Sæby (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 57
Hirtshals Idrætscenter (inde)
Skibsby-Højene IF (2)
Hirtshals Idrætscenter (inde)
11.
lørdag
14.50
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Klokkerholm Hallen
Nørresundby FB
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
14.52
Aalborg KFUM
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 22
KFUM Hallen, Aalborg
Skibsby-Højene IF (2)
KFUM Hallen, Aalborg
11.
lørdag
15.28
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 22
KFUM Hallen, Aalborg
Øster Han Herred (1)
KFUM Hallen, Aalborg
12.
søndag
09.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) INDE • Pulje 103
Birkelse Hallen
Øster Han Herred
Birkelse Hallen
12.
søndag
09.30
Aabybro IF (2)
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) INDE • Pulje 103
Birkelse Hallen
Skibsby-Højene IF
Birkelse Hallen
12.
søndag
10.00
Bindslev/Tversted IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.00
Frederikshavn fI
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) INDE • Pulje 103
Birkelse Hallen
Skibsby-Højene IF
Birkelse Hallen
12.
søndag
10.08
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Bagterp IF (2)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.16
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Bagterp IF (1)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.24
Bagterp IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.30
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) INDE • Pulje 103
Birkelse Hallen
IF Skjold Sæby
Birkelse Hallen
12.
søndag
10.32
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Bagterp IF (2)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.40
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Bindslev/Tversted IF (1)
Bagterp Hallen
12.
søndag
10.48
Bindslev/Tversted IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 75
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Bagterp Hallen
12.
søndag
11.30
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 108
Bagterp Hallen
Bagterp IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
12.00
IF Skjold Sæby
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 108
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
12.30
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 23
Idrætscenter Vendsyssel
Team THH
Idrætscenter Vendsyssel
12.
søndag
12.30
Øster Han Herred
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 36
Asaa Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Asaa Hallen
12.
søndag
12.30
Fortuna Hjørring
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 108
Bagterp Hallen
Skibsby-Højene IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
12.50
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 36
Asaa Hallen
Hjørring IF (1)
Asaa Hallen
12.
søndag
13.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 108
Bagterp Hallen
Tårs/Ugilt IF
Bagterp Hallen
12.
søndag
13.06
Assens IF (2)
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 23
Idrætscenter Vendsyssel
Skibsby-Højene IF (1)
Idrætscenter Vendsyssel
12.
søndag
13.10
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 36
Asaa Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Asaa Hallen
12.
søndag
13.30
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 36
Asaa Hallen
Dronninglund IF
Asaa Hallen
12.
søndag
13.36
Sindal IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 15
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
Skibsby-Højene IF (2)
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
12.
søndag
13.50
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 16
Birkelse Hallen
Tornby IF (2)
Birkelse Hallen
12.
søndag
13.50
Skibsby-Højene IF (2)
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 36
Asaa Hallen
Hjørring IF (1)
Asaa Hallen
12.
søndag
13.54
Øster Han Herred (2)
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 23
Idrætscenter Vendsyssel
Skibsby-Højene IF (1)
Idrætscenter Vendsyssel
12.
søndag
14.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Futsal 1. division Vest • Nord-puljen
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
Brazil Football College
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
12.
søndag
14.00
SHI/BTI (L2B/613)
-
Herrer
U14
U14 Drenge/11 (2008) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
Højene Hallen
Silkeborg IF (L1/601)
Højene Hallen
12.
søndag
14.12
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 15
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
Tornby IF (1)
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
12.
søndag
14.18
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U17
U17 Drenge (05) INDE • Pulje 23
Idrætscenter Vendsyssel
Vraa/Børglum IF
Idrætscenter Vendsyssel
12.
søndag
14.20
Voersaa IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Klokkerholm Hallen
Skibsby-Højene IF
Klokkerholm Hallen
12.
søndag
14.38
Tårs/Ugilt IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 16
Birkelse Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Birkelse Hallen
12.
søndag
14.50
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Klokkerholm Hallen
Hjallerup IF
Klokkerholm Hallen
12.
søndag
15.00
Try/Thorshøj B
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 15
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
Skibsby-Højene IF (2)
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
12.
søndag
15.12
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 33
Tylstrup Hallen
Vodskov IF
Tylstrup Hallen
12.
søndag
15.14
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 16
Birkelse Hallen
Gug B (1)
Birkelse Hallen
12.
søndag
15.20
Lundergård IU
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Klokkerholm Hallen
Skibsby-Højene IF
Klokkerholm Hallen
12.
søndag
15.36
Skibsby-Højene IF (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 15
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
DHF (2)
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
12.
søndag
15.48
Jetsmark IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 33
Tylstrup Hallen
Skibsby-Højene IF
Tylstrup Hallen
12.
søndag
16.02
DHF (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 16
Birkelse Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Birkelse Hallen
12.
søndag
16.36
Øster Han Herred
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 33
Tylstrup Hallen
Skibsby-Højene IF
Tylstrup Hallen
12.
søndag
17.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 33
Tylstrup Hallen
Skagen IK
Tylstrup Hallen
18.
lørdag
10.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 510
Højene Hallen
Fortuna Hjørring
Højene Hallen
18.
lørdag
11.45
Aalborg Freja
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 509
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
Skibsby-Højene IF
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
19.
søndag
12.00
SHI/BTI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 507
Hirtshals Kunstgræsbane
VUGH
Hirtshals Kunstgræsbane
19.
søndag
16.00
Ebeltoft IF
-
Herrer
Senior
Futsal 1. division Vest • Nord-puljen
Ebeltoft Idrætscenter
Skibsby-Højene IF
Ebeltoft Idrætscenter