Menu

Fodboldvejr

Kommende kampe
August 2020
3.
mandag
19.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
M+40
Vendelboerne Veteraner 2020 • Pulje A
Højene Hallen
Bjergby/Mygdal IF
Højene Hallen
5.
onsdag
19.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
M+32
Vendelboerne Oldboys 2020 • Pulje B
Højene Hallen
Horne KFUM
Højene Hallen
7.
fredag
19.00
Skibsby-Højene IF (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 48
Højene Hallen
Øster Brønderslev IF
Højene Hallen
8.
lørdag
11.00
IF Skjold Sæby
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 455
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
8.
lørdag
12.00
RK07
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 613
Kristrup Stadion
Skibsby-Højene IF
Kristrup Stadion
8.
lørdag
13.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 / Træningskamp • Træningskamp
Højene Hallen
Sindal IF
Højene Hallen
9.
søndag
14.00
Harken UGF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 23
EkspertFugen Arena, Harken
Skibsby-Højene IF
EkspertFugen Arena, Harken
10.
mandag
17.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 / Træningskamp • Træningskamp
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF
Højene Hallen
10.
mandag
19.00
Tornby IF
Herrer
M+40
Vendelboerne Veteraner 2020 • Pulje A
Tornby Stadion
Skibsby-Højene IF
Tornby Stadion
10.
mandag
19.00
Fortuna Hjørring (1)
Kvinder
Senior
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 45
Landlyst Idrætsanlæg
Skibsby-Højene IF
Landlyst Idrætsanlæg
11.
tirsdag
19.00
Skibsby-Højene IF (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 47
Højene Hallen
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Højene Hallen
12.
onsdag
18.00
Team Horne-Hirtshals
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 771
Schlie Arena
Skibsby-Højene IF
Schlie Arena
12.
onsdag
18.00
Brønderslev IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (06) 8M - Efterår 2020 • Pulje 5
Arena Kop & Kande
Skibsby-Højene IF
Arena Kop & Kande
12.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 27
Højene Hallen
Hjørring IF
Højene Hallen
12.
onsdag
18.00
BTI/THH
Kvinder
U13
U13 Piger C (08) 8M - Efterår 2020 • Pulje 63
Bindslev Stadion
Skibsby-Højene IF
Bindslev Stadion
12.
onsdag
19.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
M+32
Vendelboerne Oldboys 2020 • Pulje B
Højene Hallen
Uggerby IF
Højene Hallen
12.
onsdag
19.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U17
U16/U17 Drenge C (04) 8M - Efterår 2020 • Pulje 1
Højene Hallen
ØVI/TTB
Højene Hallen
13.
torsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 17
Højene Hallen
Frederikshavn fI
Højene Hallen
13.
torsdag
19.00
Hundelev B
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 40
Gølstrup Stadion
Skibsby-Højene IF
Gølstrup Stadion
14.
fredag
17.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (10) 8M - Efterår 2020 • Pulje 105
Højene Hallen
Lundergård IU
Højene Hallen
14.
fredag
18.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 / Træningskamp • Træningskamp
Højene Hallen
Fortuna Hjørring
Højene Hallen
14.
fredag
18.50
Bindslev/Tversted IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (10) 8M - Efterår 2020 • Pulje 105
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF
Højene Hallen
14.
fredag
19.00
IF Fremad Nørhalne (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 48
Nørhalne Stadion
Skibsby-Højene IF (2)
Nørhalne Stadion
14.
fredag
19.00
TSV
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11/9M- efterår 2020 • Pulje 321
Sulsted Stadion
Skibsby-Højene IF
Sulsted Stadion
15.
lørdag
10.00
Tårs/Ugilt IF
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 941
SCO Park
Skibsby-Højene IF
SCO Park
15.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U8
U8 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 265
Hjørring IF's Anlæg
Lundergård IU
Hjørring IF's Anlæg
15.
lørdag
10.30
Hjørring IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 265
Hjørring IF's Anlæg
Skibsby-Højene IF
Hjørring IF's Anlæg
15.
lørdag
11.30
Hjørring FK (1)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 721
Hjørring IF's Anlæg
Skibsby-Højene IF
Hjørring IF's Anlæg
15.
lørdag
12.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 613
Højene Hallen
Lystrup IF/Virup IF
Højene Hallen
15.
lørdag
12.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 521
Højene Hallen
IF Skjold Sæby
Højene Hallen
15.
lørdag
13.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 23
Højene Hallen
Hjørring AIK Frem
Højene Hallen
15.
lørdag
13.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 471
Højene Hallen
SIF/BTI
Højene Hallen
15.
lørdag
14.00
BAMSIF
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 47
Astrup/Sønderskov Hallen
Skibsby-Højene IF (1)
Astrup/Sønderskov Hallen
16.
søndag
11.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 455
Højene Hallen
JIF/SIV
Højene Hallen
16.
søndag
12.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2002-03) 11M- efterår 2020 • Pulje 311
Højene Hallen
TSV
Højene Hallen
17.
mandag
18.30
LKB/Gistrup
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 901
Gistrup Idrætscenter
Skibsby-Højene IF
Gistrup Idrætscenter
17.
mandag
19.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
M+40
Vendelboerne Veteraner 2020 • Pulje A
Højene Hallen
Hjørring AIK Frem (1)
Højene Hallen
17.
mandag
19.00
Skibsby-Højene IF (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 48
Højene Hallen
Tårs/Ugilt IF
Højene Hallen
17.
mandag
19.00
Skagen IK
Herrer
U14
U14 Drenge C (07) 8M - Efterår 2020 • Pulje 7
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
17.
mandag
19.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 40
Højene Hallen
Lundergård IU
Højene Hallen
17.
mandag
19.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
Senior
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2020 • Pulje 45
Højene Hallen
Hjørring AIK Frem
Højene Hallen
18.
tirsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 641
Højene Hallen
Team Horne-Hirtshals
Højene Hallen
18.
tirsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Efterår 2020 • Pulje 60
Højene Hallen
Brønderslev IF
Højene Hallen
18.
tirsdag
19.00
Lundergård IU
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 47
Lundergårdhallen
Skibsby-Højene IF (1)
Lundergårdhallen
19.
onsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 215
Horne Stadion
Team Horne-Hirtshals
Horne Stadion
19.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (06) 8M - Efterår 2020 • Pulje 5
Højene Hallen
Vejgaard B
Højene Hallen
19.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U13
U13 Piger C (08) 8M - Efterår 2020 • Pulje 63
Højene Hallen
ØVI/TTB
Højene Hallen
19.
onsdag
18.15
Stidsholt IF
Herrer
U17
U16/U17 Drenge C (04) 8M - Efterår 2020 • Pulje 1
Stidsholt Ungdomsskole
Skibsby-Højene IF
Stidsholt Ungdomsskole
19.
onsdag
18.50
Bagterp IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 215
Horne Stadion
Skibsby-Højene IF
Horne Stadion
19.
onsdag
19.00
Brønderslev IF
Herrer
M+32
Vendelboerne Oldboys 2020 • Pulje B
Arena Kop & Kande
Skibsby-Højene IF
Arena Kop & Kande
19.
onsdag
19.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 23
Højene Hallen
Hjørring IF
Højene Hallen
20.
torsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 113
Højene Hallen
Vraa/Børglum IF
Højene Hallen
20.
torsdag
18.10
ØVI/TTB
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Hverdag - Efterår 2020 • Pulje 113
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF
Højene Hallen
21.
fredag
18.30
Skagen IK
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11/9M- efterår 2020 • Pulje 321
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
21.
fredag
19.00
Poulstrup Vrejlev 81 (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 48
Vrejlev/Hæstrup Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Vrejlev/Hæstrup Hallen
22.
lørdag
10.00
Brønderslev IF
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 5M - Efterår 2020 • Pulje 201
Aabybro Idrætscenter
Skibsby-Højene IF
Aabybro Idrætscenter
22.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 205
Højene Hallen
GVL Løkken
Højene Hallen
22.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 221
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Frederikshavn fI
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
22.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 247
Schlie Arena
Skibsby-Højene IF (2)
Schlie Arena
22.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U9
U9 Piger B/C (12) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 277
Højene Hallen
Brønderslev IF
Højene Hallen
22.
lørdag
10.00
AaB
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 613
AaB's Anlæg
Skibsby-Højene IF
AaB's Anlæg
22.
lørdag
10.00
Skagen IK
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 203
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
22.
lørdag
10.40
Bagterp IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (10) 8M - Efterår 2020 • Pulje 105
Schlie Arena
Skibsby-Højene IF
Schlie Arena
22.
lørdag
10.40
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 5M - Efterår 2020 • Pulje 201
Aabybro Idrætscenter
Aabybro IF
Aabybro Idrætscenter
22.
lørdag
10.40
Bagterp IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 205
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF
Højene Hallen
22.
lørdag
10.40
Bagterp IF
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 221
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
22.
lørdag
10.40
Lundergård IU
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 247
Schlie Arena
Skibsby-Højene IF (1)
Schlie Arena
22.
lørdag
10.40
Skibsby-Højene IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 247
Schlie Arena
Bagterp IF
Schlie Arena
22.
lørdag
10.40
Skibsby-Højene IF
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Efterår 2020 • Pulje 203
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Frederikshavn fI
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
22.
lørdag
11.00
BTI/SIF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 641
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
22.
lørdag
11.20
Skibsby-Højene IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (10) 8M - Efterår 2020 • Pulje 105
Schlie Arena
Team Horne-Hirtshals
Schlie Arena
22.
lørdag
11.20
Bagterp IF
Kvinder
U9
U9 Piger B/C (12) 5M - Weekend - Efterår 2020 • Pulje 277
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF
Højene Hallen
22.
lørdag
11.30
Bagterp IF
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 17
Bagterp Idrætsanlæg
Skibsby-Højene IF
Bagterp Idrætsanlæg
22.
lørdag
12.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 771
Højene Hallen
Brønderslev IF
Højene Hallen
22.
lørdag
13.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 721
Højene Hallen
Hjørring FK (2)
Højene Hallen
22.
lørdag
13.30
Tårs/Ugilt IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 23
SCO Park
Skibsby-Højene IF
SCO Park
22.
lørdag
13.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 471
Højene Hallen
Brønderslev IF
Højene Hallen
22.
lørdag
13.30
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 941
Højene Hallen
Aabybro IF
Højene Hallen
22.
lørdag
15.30
Skibsby-Højene IF (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 47
Højene Hallen
Kvissel-Ravnshøj IF
Højene Hallen
23.
søndag
13.00
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U12
U12 Piger A-B (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 67
Højene Hallen
Fortuna Hjørring
Højene Hallen
23.
søndag
13.30
Hornbæk SF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 455
Volkswagen Park Kunstgræs
Skibsby-Højene IF
Volkswagen Park Kunstgræs
23.
søndag
13.30
Skibsby-Højene IF
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 901
Højene Hallen
St. Restrup IF
Højene Hallen
23.
søndag
16.00
AaB
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2002-03) 11M- efterår 2020 • Pulje 311
AaB's Anlæg
Skibsby-Højene IF
AaB's Anlæg