Menu

Fodboldvejr

Kommende kampe
August 2021
5.
torsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 / Træningskamp • Træningskamp
Højene Hallen
Hirtshals B
Højene Hallen
6.
fredag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 48
Højene Hallen
TSI/Stenum
Højene Hallen
7.
lørdag
13.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2021 • Pulje 12
Højene Hallen
IF Skjold Sæby
Højene Hallen
7.
lørdag
15.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 24
Højene Hallen
Hirtshals B
Højene Hallen
9.
mandag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 / Træningskamp • Træningskamp
Højene Hallen
Vejgaard B
Højene Hallen
9.
mandag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
M+40
Vendelboerne Veteraner 2021 • Pulje B
Højene Hallen
Vraa/Børglum IF (1)
Højene Hallen
12.
torsdag
18.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 531
Højene Hallen
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Højene Hallen
14.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Efterår 2021 • Pulje 43
Højene Hallen
TSV
Højene Hallen
14.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
Højene Hallen
Aalborg Freja
Højene Hallen
14.
lørdag
11.30
Vodskov IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 641
Vodskov Stadion
SHI/BTI
Vodskov Stadion
14.
lørdag
12.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 721
Højene Hallen
IF Skjold Sæby
Højene Hallen
14.
lørdag
13.00
Brønderslev IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 411
Arena Kop & Kande
Skibsby-Højene IF
Arena Kop & Kande
14.
lørdag
13.00
Ilbro/Lørslev IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 48
Ilbro Stadion
Skibsby-Højene IF
Ilbro Stadion
14.
lørdag
14.00
Hjørring AIK Frem
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2021 • Pulje 12
Frem Parken
Skibsby-Højene IF
Frem Parken
14.
lørdag
14.00
Skagen IK
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 24
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
15.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 741
Højene Hallen
Hjørring FK
Højene Hallen
15.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2021 • Pulje 59
Højene Hallen
Lundergård IU
Højene Hallen
15.
søndag
11.00
VRI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 613
NES Park
SHI/BTI
NES Park
15.
søndag
11.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 955
Højene Hallen
Støvring IF
Højene Hallen
15.
søndag
11.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) 8M - Efterår 2021 • Pulje 45
Højene Hallen
BTI/SIF
Højene Hallen
15.
søndag
12.00
IF Skjold Sæby
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 531
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
15.
søndag
13.00
Gug B
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 405
Skjøtt Arena
Skibsby-Højene IF
Skjøtt Arena
15.
søndag
13.00
Hals FS
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 941
Hals Stadion
Skibsby-Højene IF
Hals Stadion
15.
søndag
13.00
Skagen IK
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 265
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
15.
søndag
13.00
Kirkeholdet Vrå
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2021 • Pulje 86
Vrå Stadion
Skibsby-Højene IF
Vrå Stadion
16.
mandag
19.00
Skallerup/Vennebjerg IF
-
Herrer
M+40
Vendelboerne Veteraner 2021 • Pulje B
Skallerup Hallen
Skibsby-Højene IF
Skallerup Hallen
16.
mandag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2021 • Pulje 2
Højene Hallen
Hjørring AIK Frem (3)
Højene Hallen
17.
tirsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M Hverdag - Efterår 2021 • Pulje 68
Højene Hallen
GVL Løkken
Højene Hallen
17.
tirsdag
18.30
Jetsmark IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
Skibsby-Højene IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
17.
tirsdag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2021 • Pulje 12
Højene Hallen
Hjørring IF
Højene Hallen
18.
onsdag
18.00
Bangsbo Freja
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Efterår 2021 • Pulje 43
Bangsbo Frejas anlæg
Skibsby-Højene IF
Bangsbo Frejas anlæg
18.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Hverdag - Efterår 2021 • Pulje 125
Højene Hallen
Hirtshals B
Højene Hallen
19.
torsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) 8M - Efterår 2021 • Pulje 49
Højene Hallen
Jerslev/Sterup IF
Højene Hallen
19.
torsdag
18.00
Brønderslev IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 741
Arena Kop & Kande
Skibsby-Højene IF
Arena Kop & Kande
19.
torsdag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 48
Højene Hallen
Tornby IF
Højene Hallen
20.
fredag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2021 • Pulje 86
Højene Hallen
Tårs/Ugilt IF (2)
Højene Hallen
21.
lørdag
10.00
Hjallerup IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) 8M - Efterår 2021 • Pulje 45
Hjallerup Stadion / Klubhus
Skibsby-Højene IF
Hjallerup Stadion / Klubhus
21.
lørdag
10.00
Vraa/Børglum IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 96
Vrå Kunstgræsbane
Skibsby-Højene IF
Vrå Kunstgræsbane
21.
lørdag
10.00
Thise IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 154
Bruuns Arena, Thise
Skibsby-Højene IF (2)
Bruuns Arena, Thise
21.
lørdag
10.00
Skibsby-Højene IF (1)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 155
Højene Hallen
Fortuna Hjørring
Højene Hallen
21.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (14) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 134
Højene Hallen
Frederikshavn fI
Højene Hallen
21.
lørdag
14.00
Frederikshavn fI
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 24
Park Empire
Skibsby-Højene IF
Park Empire
21.
lørdag
15.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 405
Højene Hallen
Ingstrup Efterskoles IF
Højene Hallen
22.
søndag
10.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 108
Højene Hallen
Hjørring IF
Højene Hallen
22.
søndag
11.30
SHI/BTI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 613
Bindslev Stadion
Aalborg KFUM
Bindslev Stadion
22.
søndag
11.30
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 941
Højene Hallen
Aalborg Freja
Højene Hallen
22.
søndag
11.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 114
Højene Hallen
Brønderslev IF
Højene Hallen
22.
søndag
14.00
Fortuna Hjørring
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 265
Landlyst Idrætsanlæg
Skibsby-Højene IF
Landlyst Idrætsanlæg
22.
søndag
15.00
SHI/BTI
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 641
Bindslev Stadion
Brønderslev IF
Bindslev Stadion
22.
søndag
15.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 411
Højene Hallen
Vraa/Børglum IF
Højene Hallen
23.
mandag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
M+40
Vendelboerne Veteraner 2021 • Pulje B
Højene Hallen
Bindslev/Tversted IF
Højene Hallen
23.
mandag
19.00
Flauenskjold IF
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2021 • Pulje 2
Flauenskjold Stadion
Skibsby-Højene IF
Flauenskjold Stadion
23.
mandag
19.00
Harken UGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 48
EkspertFugen Arena, Harken
Skibsby-Højene IF
EkspertFugen Arena, Harken
24.
tirsdag
17.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 87
Højene Hallen
Poulstrup Vrejlev 81
Højene Hallen
24.
tirsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M Hverdag - Efterår 2021 • Pulje 68
Højene Hallen
Team Horne-Hirtshals
Højene Hallen
25.
onsdag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 411
Højene Hallen
Stidsholt IF (1)
Højene Hallen
25.
onsdag
18.00
Vodskov IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 955
Vodskov Stadion
Skibsby-Højene IF
Vodskov Stadion
25.
onsdag
18.00
Bjergby/Mygdal IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Hverdag - Efterår 2021 • Pulje 125
Bjergby Mygdal Hallen
Skibsby-Højene IF
Bjergby Mygdal Hallen
25.
onsdag
18.30
Poulstrup Vrejlev 81
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2021 • Pulje 86
Vrejlev/Hæstrup Hallen
Skibsby-Højene IF
Vrejlev/Hæstrup Hallen
25.
onsdag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 405
Højene Hallen
Jammerbugt FC
Højene Hallen
25.
onsdag
19.00
Skibsby-Højene IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 941
Højene Hallen
BTI/SIF
Højene Hallen