Menu

U10 Drenge, årgang 2013

 

 

Link til opslagstavle Link til hold, kampe, resultater og stillinger

.Træningstider:

 

Indendørs:

Se under menuen "Fodbold"

Udendørs:

Mandag og onsdag kl. 17.00 - 18.00

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Dan Visti Abildgaard
Træner
ingen pic
Jonas Haven

KampprogramU10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 110

August 2022

Skagen IK
20. aug
Kl. 12.00
Ude
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
20. aug
Kl. 13.20
Hjemme
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)

Lundergård IU

Aabybro IF (1)
27. aug
Kl. 10.00
Ude
Hjallerup Stadion / Klubhus

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
27. aug
Kl. 10.40
Hjemme
Hjallerup Stadion / Klubhus

Hjallerup IF
September 2022

Bagterp IF
4. sep
Kl. 10.00
Ude
Park Empire

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
4. sep
Kl. 10.40
Hjemme
Park Empire

Bangsbo Freja

Skibsby-Højene IF
18. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Højene Hallen

Frederikshavn fI

Lundergård IU
18. sep
Kl. 10.40
Ude
Højene Hallen

Skibsby-Højene IF
Oktober 2022

Skibsby-Højene IF
2. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Bangsbo Frejas anlæg

Hjallerup IF

Bangsbo Freja
2. okt
Kl. 10.40
Ude
Bangsbo Frejas anlæg

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
9. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Aabybro IF (1)

Bagterp IF
9. okt
Kl. 10.40
Ude
Aabybro Idrætscenter

Skibsby-Højene IF

KampprogramU10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 117

August 2022

GVL Løkken
23. aug
Kl. 17.30
Ude
Højene Hallen

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (2)
23. aug
Kl. 18.10
Hjemme
Højene Hallen

GVL Løkken

Skibsby-Højene IF (1)
23. aug
Kl. 18.50
Hjemme
Højene Hallen

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
30. aug
Kl. 17.30
Hjemme
Højene Hallen

Svenstrup-Godthåb IF

Aalborg Freja
30. aug
Kl. 17.30
Ude
Frejaparken

Skibsby-Højene IF (1)

Nørresundby FB
30. aug
Kl. 18.10
Ude
Højene Hallen

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (1)
30. aug
Kl. 18.10
Hjemme
Frejaparken

Gug B
September 2022

Skibsby-Højene IF (2)
6. sep
Kl. 17.30
Hjemme
Skjøtt Arena (Gug B)

Aalborg Freja

Gug B
6. sep
Kl. 18.10
Ude
Skjøtt Arena (Gug B)

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (1)
6. sep
Kl. 18.10
Hjemme
Svenstrup Stadion

Nørresundby FB

Svenstrup-Godthåb IF
6. sep
Kl. 18.50
Ude
Svenstrup Stadion

Skibsby-Højene IF (1)

GVL Løkken
20. sep
Kl. 17.30
Ude
Løkken Stadion

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
20. sep
Kl. 18.10
Hjemme
Løkken Stadion

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (1)
20. sep
Kl. 18.50
Hjemme
Løkken Stadion

GVL Løkken

Aalborg Freja
27. sep
Kl. 17.30
Ude
Højene Hallen

Skibsby-Højene IF (2)

Nørresundby FB
27. sep
Kl. 17.30
Ude
Højene Hallen

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (2)
27. sep
Kl. 18.10
Hjemme
Højene Hallen

Svenstrup-Godthåb IF

Skibsby-Højene IF (1)
27. sep
Kl. 18.50
Hjemme
Højene Hallen

Gug B
Oktober 2022

Gug B
4. okt
Kl. 17.30
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Skibsby-Højene IF (2)

Svenstrup-Godthåb IF
4. okt
Kl. 17.30
Ude
Kunstgræsbane Svenstrup J

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (2)
4. okt
Kl. 18.10
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB

Skibsby-Højene IF (1)
4. okt
Kl. 18.10
Hjemme
Kunstgræsbane Svenstrup J

Aalborg Freja