Menu

U12 Drenge, årgang 2010

 

Link til opslagstavle Link til hold, kampe, resultater og stillinger

Træningstider:

 

Indendørs:

Se under menuen "Fodbold"

Udendørs:

Mandag og onsdag kl. 17.00 - 18.15

 

 

Betaling af kontingent:

http://www.shi-sport.dk/betaling/shi-fodbold/betal-kontingent/

 

 

 

 

Holdets stab

Træner
profil
Steffen Damtoft
Træner
profil
Claus Pedersen
Træner
profil
Thomas Andersen
Assistenttræner
ingen pic
Rasmus Toft
Cheftræner
profil
Claus Pedersen

KampprogramU12 Drenge B/C (10) - Futsal • Pulje 929

November 2021

Hjørring Futsal Klub (2)
Spillet
Ude
Tornhøj Hallen

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
Spillet
Hjemme
Tornhøj Hallen

St. Restrup IF

Aalborg Chang
Spillet
Ude
Tornhøj Hallen

Skibsby-Højene IF (2)
December 2021

Skibsby-Højene IF (2)
Spillet
Hjemme
Fiberhallen

Hjørring Futsal Klub (2)

St. Restrup IF
Spillet
Ude
Fiberhallen

Skibsby-Højene IF (2)
Januar 2022

Skibsby-Højene IF (2)
30. jan
Kl. 13.54
Hjemme
Bjergby Mygdal Hallen (inde)

Hjørring Futsal Klub (2)

St. Restrup IF
30. jan
Kl. 14.30
Ude
Bjergby Mygdal Hallen (inde)

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
30. jan
Kl. 15.24
Hjemme
Bjergby Mygdal Hallen (inde)

Aalborg Chang

KampprogramU12 Drenge A (10) - Futsal • Pulje 927

November 2021

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Tornhøj Hallen

Hjørring Futsal Klub (1)

TSV
Spillet
Ude
Tornhøj Hallen

Skibsby-Højene IF

Aalborg Chang
Spillet
Ude
Tornhøj Hallen

Skibsby-Højene IF
December 2021

Hjørring Futsal Klub (1)
Spillet
Ude
Bagterp Hallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Bagterp Hallen

Hjørring Futsal Klub (2)

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Bagterp Hallen

TSV

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Bagterp Hallen

Aalborg Chang
Januar 2022

Hjørring Futsal Klub (1)
Spillet
Ude
Tylstrup Hallen

Skibsby-Højene IF

Hjørring Futsal Klub (2)
Spillet
Ude
Tylstrup Hallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Tylstrup Hallen

TSV

Hjørring Futsal Klub (1)
30. jan
Kl. 09.00
Ude
Fiberhallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
30. jan
Kl. 09.54
Hjemme
Fiberhallen

Aalborg Chang

Hjørring Futsal Klub (2)
30. jan
Kl. 10.48
Ude
Fiberhallen

Skibsby-Højene IF

KampprogramU12 Drenge B (10) INDE • Pulje 36

November 2021

Hjørring IF (2)
Spillet
Ude
Skovsgård Multihus

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (1)
Spillet
Hjemme
Skovsgård Multihus

Øster Han Herred

Skibsby-Højene IF (2)
Spillet
Hjemme
Skovsgård Multihus

Dronninglund IF

Hjørring IF (2)
Spillet
Ude
Skovsgård Multihus

Skibsby-Højene IF (1)

Hjørring IF (1)
Spillet
Ude
Skovsgård Multihus

Skibsby-Højene IF (2)

Dronninglund IF
Spillet
Ude
Skovsgård Multihus

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (1)
Spillet
Hjemme
Skovsgård Multihus

Skibsby-Højene IF (2)
Januar 2022

Skibsby-Højene IF (1)
22. jan
Kl. 11.00
Hjemme
Fiberhallen

Hjørring IF (2)

Dronninglund IF
22. jan
Kl. 11.20
Ude
Fiberhallen

Skibsby-Højene IF (2)

Øster Han Herred
22. jan
Kl. 11.30
Ude
Fiberhallen

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (2)
22. jan
Kl. 11.40
Hjemme
Fiberhallen

Hjørring IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
22. jan
Kl. 12.00
Hjemme
Fiberhallen

Øster Han Herred

Hjørring IF (1)
22. jan
Kl. 12.20
Ude
Fiberhallen

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (1)
22. jan
Kl. 12.50
Hjemme
Fiberhallen

Skibsby-Højene IF (2)
Februar 2022

Dronninglund IF
12. feb
Kl. 14.50
Ude
Skallerup Hallen

Skibsby-Højene IF (1)

Hjørring IF (1)
12. feb
Kl. 15.00
Ude
Skallerup Hallen

Skibsby-Højene IF (2)

Hjørring IF (2)
12. feb
Kl. 15.10
Ude
Skallerup Hallen

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (2)
12. feb
Kl. 15.30
Hjemme
Skallerup Hallen

Dronninglund IF

Skibsby-Højene IF (1)
12. feb
Kl. 15.40
Hjemme
Skallerup Hallen

Øster Han Herred

Hjørring IF (2)
12. feb
Kl. 15.50
Ude
Skallerup Hallen

Skibsby-Højene IF (2)

Øster Han Herred
12. feb
Kl. 16.10
Ude
Skallerup Hallen

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (1)
12. feb
Kl. 16.30
Hjemme
Skallerup Hallen

Hjørring IF (1)

KampprogramU12 Drenge C (10) INDE • Pulje 38

November 2021

Hjørring IF
Spillet
Ude
Fiberhallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Fiberhallen

Øster Han Herred

Jetsmark IF
Spillet
Ude
Fiberhallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Fiberhallen

LKB/Gistrup
Januar 2022

Hjørring IF
23. jan
Kl. 12.40
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
23. jan
Kl. 13.10
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Øster Han Herred

Jetsmark IF
23. jan
Kl. 13.30
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
23. jan
Kl. 13.50
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

LKB/Gistrup
Februar 2022

LKB/Gistrup
12. feb
Kl. 13.10
Ude
Skallerup Hallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
12. feb
Kl. 13.30
Hjemme
Skallerup Hallen

Jetsmark IF

Øster Han Herred
12. feb
Kl. 13.50
Ude
Skallerup Hallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
12. feb
Kl. 14.20
Hjemme
Skallerup Hallen

Hjørring IF