Menu

U8 Drenge og piger, årgang 2015

Link til opslagstavle Link til hold, kampe, resultater og stillinger

.

Træningstider:

 

Indendørs:

Se under menuen "Fodbold"

Udendørs:

Tirsdag kl. 17.00 - 18.00

Facebook:

SHI Fodbold U8 (Årg. 2015) 21/22

 

.

Betaling af kontingent:

http://www.shi-sport.dk/betaling/shi-fodbold/betal-kontingent/

 

 

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
John Brander Larsen
Træner
ingen pic
Thomas Mikkelsen
Assistenttræner
profil
Jacob Nyvang
Træner
ingen pic
Kim Guldborg Bærentsen
Holdleder
ingen pic
Helle Seier Nyvang
Træner
ingen pic
Anders Winther Lund

KampprogramU8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 180

August 2022

Horne KFUM
21. aug
Kl. 10.00
Ude
Højene Hallen

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
21. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Højene Hallen

Hjørring IF
September 2022

Hirtshals B
4. sep
Kl. 10.00
Ude
Horne Stadion

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
4. sep
Kl. 10.30
Hjemme
Horne Stadion

Bagterp IF

KampprogramU8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 182

August 2022

Vodskov IF
21. aug
Kl. 10.00
Ude
Vestbjerg Hallen

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (1)
21. aug
Kl. 10.30
Hjemme
Vestbjerg Hallen

Hjallerup IF
September 2022

Skibsby-Højene IF (1)
4. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Hjallerup Stadion / Klubhus

TSV

Brønderslev IF
4. sep
Kl. 10.30
Ude
Hjallerup Stadion / Klubhus

Skibsby-Højene IF (1)

KampprogramU8 Piger (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 176

August 2022

Tårs/Ugilt IF
23. aug
Kl. 17.30
Ude
SCO Park

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
23. aug
Kl. 18.00
Hjemme
SCO Park

Fortuna Hjørring
September 2022

Skibsby-Højene IF
6. sep
Kl. 17.30
Hjemme
Højene Hallen

Fortuna Hjørring

Tårs/Ugilt IF
6. sep
Kl. 18.30
Ude
Højene Hallen

Skibsby-Højene IF

Tårs/Ugilt IF
20. sep
Kl. 18.00
Ude
Landlyst Idrætsanlæg

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
20. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Landlyst Idrætsanlæg

Fortuna Hjørring
Oktober 2022

Fortuna Hjørring
4. okt
Kl. 18.00
Ude
SCO Park

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
4. okt
Kl. 18.30
Hjemme
SCO Park

Tårs/Ugilt IF

KampprogramU8 Drenge B (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 188

August 2022

Aalborg KFUM
22. aug
Kl. 17.30
Ude
Lundergårdhallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
22. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Lundergårdhallen

Nørresundby FB (1)
September 2022

Skibsby-Højene IF
5. sep
Kl. 17.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Lundergård IU (1)

Vejgaard B (1)
5. sep
Kl. 18.00
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Skibsby-Højene IF

Næste kampU8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 180

Ude mod
Horne KFUM
21. aug
Kl. 10.00
Højene Hallen
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 - Pulje 180

Næste kampU8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 182

Ude mod
Vodskov IF
21. aug
Kl. 10.00
Vestbjerg Hallen
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 - Pulje 182

Næste kampU8 Piger (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 176

Ude mod
Tårs/Ugilt IF
23. aug
Kl. 17.30
SCO Park
U8 Piger (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 - Pulje 176

Næste kampU8 Drenge B (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 188

Ude mod
Aalborg KFUM
22. aug
Kl. 17.30
Lundergårdhallen
U8 Drenge B (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 - Pulje 188