Menu

U9 Drenge, årgang 2014

 

Link til opslagstavle Link til hold, kampe, resultater og stillinger

Træningstider:

Mandag og onsdag kl. 17.15 - 18.15

 

 

Facebook:

SHI Fodbold drenge (Årg. 2014)

 

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Lars Peters

KampprogramU9 Drenge B (14) INDE • Pulje 56

November 2022

IF Skjold Sæby
Spillet
Ude
Fiberhallen (Hjørring)

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
Spillet
Hjemme
Fiberhallen (Hjørring)

Hjørring IF (1)

Frederikshavn fI
Spillet
Ude
Fiberhallen (Hjørring)

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
Spillet
Hjemme
Fiberhallen (Hjørring)

Tårs/Ugilt IF
December 2022

Skibsby-Højene IF (2)
10. dec
Kl. 09.00
Hjemme
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

Lundergård IU (2)

Aalbæk Stations IF
10. dec
Kl. 09.40
Ude
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
10. dec
Kl. 10.10
Hjemme
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

IF Skjold Sæby

Hjørring IF (1)
10. dec
Kl. 10.50
Ude
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

Skibsby-Højene IF (2)
Januar 2023

Skibsby-Højene IF (2)
21. jan
Kl. 13.20
Hjemme
Spar D Arena (Taars Hallen)

Frederikshavn fI

Tårs/Ugilt IF
21. jan
Kl. 13.50
Ude
Spar D Arena (Taars Hallen)

Skibsby-Højene IF (2)

Lundergård IU (2)
21. jan
Kl. 14.30
Ude
Spar D Arena (Taars Hallen)

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
21. jan
Kl. 15.10
Hjemme
Spar D Arena (Taars Hallen)

Aalbæk Stations IF
Februar 2023

IF Skjold Sæby
12. feb
Kl. 12.30
Ude
Lundergård Hallen (Inde)

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
12. feb
Kl. 13.00
Hjemme
Lundergård Hallen (Inde)

Hjørring IF (1)

Frederikshavn fI
12. feb
Kl. 13.30
Ude
Lundergård Hallen (Inde)

Skibsby-Højene IF (2)

Skibsby-Højene IF (2)
12. feb
Kl. 14.00
Hjemme
Lundergård Hallen (Inde)

Tårs/Ugilt IF

KampprogramU9 Drenge B (14) INDE • Pulje 57

November 2022

Hjørring IF (2)
Spillet
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (1)
Spillet
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Lundergård IU (1)

Bagterp IF
Spillet
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Skibsby-Højene IF (1)

Jetsmark IF (1)
Spillet
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Skibsby-Højene IF (1)
December 2022

Brønderslev IF (1)
11. dec
Kl. 11.40
Ude
Brønderslev Hallen

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (1)
11. dec
Kl. 12.20
Hjemme
Brønderslev Hallen

Jetsmark IF (1)

Skibsby-Højene IF (1)
11. dec
Kl. 13.00
Hjemme
Brønderslev Hallen

Bagterp IF
Januar 2023

Lundergård IU (1)
21. jan
Kl. 10.50
Ude
Fiberhallen (Hjørring)

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (1)
21. jan
Kl. 11.10
Hjemme
Fiberhallen (Hjørring)

Hjørring IF (2)

Skibsby-Højene IF (1)
21. jan
Kl. 11.30
Hjemme
Fiberhallen (Hjørring)

Brønderslev IF (1)

Jetsmark IF (1)
21. jan
Kl. 12.20
Ude
Fiberhallen (Hjørring)

Skibsby-Højene IF (1)
Februar 2023

Bagterp IF
12. feb
Kl. 09.20
Ude
Bagterp Hallen

Skibsby-Højene IF (1)

Skibsby-Højene IF (1)
12. feb
Kl. 09.50
Hjemme
Bagterp Hallen

Lundergård IU (1)

Hjørring IF (2)
12. feb
Kl. 10.10
Ude
Bagterp Hallen

Skibsby-Højene IF (1)

Brønderslev IF (1)
12. feb
Kl. 10.30
Ude
Bagterp Hallen

Skibsby-Højene IF (1)