Menu

U10 Drenge, årgang 2012

 

 

Link til opslagstavle Link til hold, kampe, resultater og stillinger

.Træningstider:

Tirsdag og torsdag kl. 16.45 - 18.00

Indendørs:

Se under menuen "Fodbold"

Udendørs:

Tirsdag og torsdag kl. 17.00 - 18.00

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Peter Hansen
Træner
ingen pic
Ronni Andersen
Assistenttræner
ingen pic
Jan Schjøtt
Assistenttræner
ingen pic
Nichlas Nielsen

KampprogramU10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48

November 2021

Nørresundby FB
Spillet
Ude
Voersaa Hallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Voersaa Hallen

IF Skjold Sæby

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Voersaa Hallen

Lundergård IU

Hjallerup IF
Spillet
Ude
Voersaa Hallen

Skibsby-Højene IF
Januar 2022

IF Skjold Sæby
23. jan
Kl. 13.00
Ude
Lundergård Hallen (Inde)

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
23. jan
Kl. 13.40
Hjemme
Lundergård Hallen (Inde)

Nørresundby FB

Skibsby-Højene IF
23. jan
Kl. 14.10
Hjemme
Lundergård Hallen (Inde)

Voersaa IF

Hjallerup IF
23. jan
Kl. 14.30
Ude
Lundergård Hallen (Inde)

Skibsby-Højene IF
Februar 2022

Skibsby-Højene IF
12. feb
Kl. 11.20
Hjemme
Skallerup Hallen

Lundergård IU

Skibsby-Højene IF
12. feb
Kl. 11.40
Hjemme
Skallerup Hallen

IF Skjold Sæby

Nørresundby FB
12. feb
Kl. 12.20
Ude
Skallerup Hallen

Skibsby-Højene IF

Voersaa IF
12. feb
Kl. 12.50
Ude
Skallerup Hallen

Skibsby-Højene IF

KampprogramU10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51

November 2021

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Lundergård Hallen (Inde)

Østervraa IF

Lundergård IU
Spillet
Ude
Lundergård Hallen (Inde)

Skibsby-Højene IF

Nørresundby FB
Spillet
Ude
Lundergård Hallen (Inde)

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Lundergård Hallen (Inde)

Poulstrup Vrejlev 81
Januar 2022

Skibsby-Højene IF
22. jan
Kl. 13.00
Hjemme
Vrejlev Hæstrup Hallen

Lundergård IU

Østervraa IF
22. jan
Kl. 13.30
Ude
Vrejlev Hæstrup Hallen

Skibsby-Højene IF

Hjallerup IF
22. jan
Kl. 14.20
Ude
Vrejlev Hæstrup Hallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
22. jan
Kl. 14.50
Hjemme
Vrejlev Hæstrup Hallen

Poulstrup Vrejlev 81
Februar 2022

Nørresundby FB
12. feb
Kl. 09.10
Ude
Skallerup Hallen

Skibsby-Højene IF

Lundergård IU
12. feb
Kl. 09.30
Ude
Skallerup Hallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
12. feb
Kl. 10.00
Hjemme
Skallerup Hallen

Østervraa IF

Skibsby-Højene IF
12. feb
Kl. 10.50
Hjemme
Skallerup Hallen

Hjallerup IF