Menu

U12 Drenge, årgang 2011

Link til opslagstavle Link til hold, kampe, resultater og stillinger

.

Træningstider:

 

Indendørs:

Se under menuen "Fodbold"

Udendørs:

Mandag kl. 17.00 - 18.30
Onsdag kl. 17.00 - 18.30

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Jacob Nørgaard
Assistenttræner
profil
Kenneth David Jensen

KampprogramU12 Drenge B (11) INDE • Pulje 35

November 2022

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Ravnshøj Hallen

Bagterp IF

Kvissel-Ravnshøj IF
Spillet
Ude
Ravnshøj Hallen

Skibsby-Højene IF

Aalborg KFUM
Spillet
Ude
Ravnshøj Hallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Ravnshøj Hallen

TSV
December 2022

Skibsby-Højene IF
11. dec
Kl. 11.40
Hjemme
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

Aabybro IF (1)

TSV
11. dec
Kl. 12.00
Ude
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
11. dec
Kl. 12.20
Hjemme
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

Aalborg KFUM
Januar 2023

Skibsby-Højene IF
22. jan
Kl. 12.30
Hjemme
Bagterp Hallen

Kvissel-Ravnshøj IF

Bagterp IF
22. jan
Kl. 13.00
Ude
Bagterp Hallen

Skibsby-Højene IF

Aabybro IF (1)
22. jan
Kl. 13.50
Ude
Bagterp Hallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
22. jan
Kl. 14.20
Hjemme
Bagterp Hallen

TSV
Februar 2023

Aalborg KFUM
12. feb
Kl. 14.10
Ude
Sulsted Hallen

Skibsby-Højene IF

Kvissel-Ravnshøj IF
12. feb
Kl. 14.30
Ude
Sulsted Hallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
12. feb
Kl. 15.00
Hjemme
Sulsted Hallen

Bagterp IF

Skibsby-Højene IF
12. feb
Kl. 15.50
Hjemme
Sulsted Hallen

Aabybro IF (1)

KampprogramU12 Drenge C (11) INDE • Pulje 37

November 2022

Aabybro IF (3)
Spillet
Ude
Birkelse Hallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Birkelse Hallen

Bagterp IF

Aabybro IF (1)
Spillet
Ude
Birkelse Hallen

Skibsby-Højene IF

Dronninglund IF
Spillet
Ude
Birkelse Hallen

Skibsby-Højene IF
December 2022

Østervraa IF
11. dec
Kl. 09.00
Ude
Dronninglund Hallerne

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
11. dec
Kl. 09.40
Hjemme
Dronninglund Hallerne

Dronninglund IF

Skibsby-Højene IF
11. dec
Kl. 10.20
Hjemme
Dronninglund Hallerne

Aabybro IF (1)
Januar 2023

Bagterp IF
21. jan
Kl. 12.20
Ude
Østervrå Idræts- & Kulturcenter

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
21. jan
Kl. 12.40
Hjemme
Østervrå Idræts- & Kulturcenter

Aabybro IF (3)

Skibsby-Højene IF
21. jan
Kl. 13.00
Hjemme
Østervrå Idræts- & Kulturcenter

Østervraa IF

Dronninglund IF
21. jan
Kl. 13.50
Ude
Østervrå Idræts- & Kulturcenter

Skibsby-Højene IF
Februar 2023

Aabybro IF (1)
11. feb
Kl. 15.40
Ude
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
11. feb
Kl. 16.10
Hjemme
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

Bagterp IF

Aabybro IF (3)
11. feb
Kl. 16.30
Ude
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

Skibsby-Højene IF

Østervraa IF
11. feb
Kl. 16.50
Ude
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

Skibsby-Højene IF

KampprogramU12 Drenge A (11) INDE • Pulje 34

November 2022

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Ravnshøj Hallen

Jetsmark IF

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Ravnshøj Hallen

Aalborg KFUM

RKG
Spillet
Ude
Ravnshøj Hallen

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
Spillet
Hjemme
Ravnshøj Hallen

Lundergård IU
December 2022

Kvissel-Ravnshøj IF
11. dec
Kl. 13.00
Ude
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

Skibsby-Højene IF

Lundergård IU
11. dec
Kl. 13.40
Ude
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
11. dec
Kl. 14.00
Hjemme
Astrup/Sønderskov Hallen (inde) Hjørring

RKG
Januar 2023

Aalborg KFUM
22. jan
Kl. 15.10
Ude
Lundergård Hallen (Inde)

Skibsby-Højene IF

Jetsmark IF
22. jan
Kl. 15.50
Ude
Lundergård Hallen (Inde)

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
22. jan
Kl. 16.20
Hjemme
Lundergård Hallen (Inde)

Kvissel-Ravnshøj IF

Skibsby-Højene IF
22. jan
Kl. 16.50
Hjemme
Lundergård Hallen (Inde)

Lundergård IU
Februar 2023

RKG
11. feb
Kl. 10.00
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
11. feb
Kl. 10.30
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Aalborg KFUM

Skibsby-Højene IF
11. feb
Kl. 11.10
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Jetsmark IF

Kvissel-Ravnshøj IF
11. feb
Kl. 11.40
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Skibsby-Højene IF