Menu

U15 Drenge, årgang 2006

 Link til opslagstavle Link til hold, kampe, resultater og stillinger

Træningstider:

 

 

 

Træning udendørs:

 

Mandag i SHI kl. 17.00 - 18.30 (første gang 3. august)
Onsdag i SHI kl. 17-00 - 18.30

(se iøvrigt aktivitetslisten i højre kolonne)

 

 

Betaling af kontingent:

http://www.shi-sport.dk/betaling/shi-fodbold/betal-kontingent/

 

 

 

 

Holdets stab

Træner
profil
Michael Christensen
Assistenttræner
profil
Jesper Bangsgaard
Holdleder
profil
Tanja Holstein Karlson
Assistent
profil
Ulla Bangsgaard

StillingU15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 521

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Hjørring FK 0 0 0 0 0
2 IF Skjold Sæby 0 0 0 0 0
3 Skibsby-Højene IF 0 0 0 0 0
4 Team Østvendsyssel 0 0 0 0 0
5 Vraa/Børglum IF 0 0 0 0 0

StillingU15 Drenge C (06) 8M - Efterår 2020 • Pulje 5

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brønderslev IF 0 0 0 0 0
2 Hjørring FK 0 0 0 0 0
3 Skibsby-Højene IF 0 0 0 0 0
4 Vejgaard B 0 0 0 0 0

Næste kampU15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 521

Hjemme mod
IF Skjold Sæby
15. aug
Kl. 12.30
Højene Hallen
U15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 - Pulje 521

Næste kampU15 Drenge C (06) 8M - Efterår 2020 • Pulje 5

Ude mod
Brønderslev IF
12. aug
Kl. 18.00
Arena Kop & Kande
U15 Drenge C (06) 8M - Efterår 2020 - Pulje 5

KampprogramU15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 521

August 2020

Skibsby-Højene IF
15. aug
Kl. 12.30
Hjemme
Højene Hallen

IF Skjold Sæby

Hjørring FK
25. aug
Kl. 18.00
Ude
Bagterp Idrætsanlæg

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
29. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Højene Hallen

Team Østvendsyssel
September 2020

Vraa/Børglum IF
13. sep
Kl. 00.00
Ude
Vrå Stadion

Skibsby-Højene IF

IF Skjold Sæby
20. sep
Kl. 00.00
Ude
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
26. sep
Kl. 11.30
Hjemme
Højene Hallen

Hjørring FK
Oktober 2020

Team Østvendsyssel
3. okt
Kl. 12.00
Ude
Asaa Stadion

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
24. okt
Kl. 11.30
Hjemme
Højene Hallen

Vraa/Børglum IF

KampprogramU15 Drenge C (06) 8M - Efterår 2020 • Pulje 5

August 2020

Brønderslev IF
12. aug
Kl. 18.00
Ude
Arena Kop & Kande

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
19. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Højene Hallen

Vejgaard B

Hjørring FK
26. aug
Kl. 18.30
Ude
Hjørring IF's Anlæg

Skibsby-Højene IF

Vejgaard B
31. aug
Kl. 18.00
Ude
Soffy Road

Skibsby-Højene IF
September 2020

Skibsby-Højene IF
9. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Højene Hallen

Brønderslev IF

Skibsby-Højene IF
16. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Højene Hallen

Hjørring FK

Brønderslev IF
23. sep
Kl. 18.00
Ude
Arena Kop & Kande

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
30. sep
Kl. 17.45
Hjemme
Højene Hallen

Vejgaard B
Oktober 2020

Hjørring FK
7. okt
Kl. 17.30
Ude
Hjørring IF's Anlæg

Skibsby-Højene IF