Menu

U19 Drenge, årgang 2003-2004

U19 Træner og spiller kamp sammen med seniorerne !!

 

Link til opslagstavle Link til hold, kampe, resultater og stillinger

Træningstider:

 

Indendørs:

Se under menuen "Fodbold"

Udendørs:

Tirsdag og torsdag kl. 18.30- 20.00

 

 

Betaling af kontingent:

http://www.shi-sport.dk/betaling/shi-fodbold/betal-kontingent/

 

 

 

Holdets stab

Cheftræner
profil
Per Bull-Sørensen
Træner
ingen pic
Martin Brandt
Træner
ingen pic
John Vangsted
Målmandstræner
profil
Peter Sørensen
Holdleder
ingen pic
Christian Frost Lauritsen
Holdleder
profil
Jesper Schiønning

StillingHerrer Serie 2 - Efterår 2021 • Pulje 12

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Dronninglund IF 0 0 0 0 0
2 Harken UGF 0 0 0 0 0
3 Hirtshals B 0 0 0 0 0
4 Hjallerup IF 0 0 0 0 0
5 Hjørring AIK Frem 0 0 0 0 0
6 Hjørring IF 0 0 0 0 0
7 IF Skjold Sæby 0 0 0 0 0
8 Skibsby-Højene IF 0 0 0 0 0

StillingHerrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 24

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Vakok 0 0 0 0 0
2 Frederikshavn fI 0 0 0 0 0
3 Hirtshals B 0 0 0 0 0
4 Hjørring IF 0 0 0 0 0
5 Skagen IK 0 0 0 0 0
6 Skibsby-Højene IF 0 0 0 0 0
7 Strandby-Elling-Nielstrup IF 0 0 0 0 0

StillingHerrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 48

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Harken UGF 0 0 0 0 0
2 Hjørring AIK Frem 0 0 0 0 0
3 Ilbro/Lørslev IF 0 0 0 0 0
4 Skibsby-Højene IF 0 0 0 0 0
5 Tornby IF 0 0 0 0 0
6 TSI/Stenum 0 0 0 0 0
7 Tårs/Ugilt IF 0 0 0 0 0
8 Vraa/Børglum IF 0 0 0 0 0

StillingHerrer Serie 5 - Efterår 2021 • Pulje 86

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Bagterp IF 0 0 0 0 0
2 Kirkeholdet Vrå 0 0 0 0 0
3 Poulstrup Vrejlev 81 0 0 0 0 0
4 Skibsby-Højene IF 0 0 0 0 0
5 Tårs/Ugilt IF (2) 0 0 0 0 0
6 Vraa/Børglum IF (1) 0 0 0 0 0

KampprogramHerrer Serie 2 - Efterår 2021 • Pulje 12

August 2021

Skibsby-Højene IF
7. aug
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

IF Skjold Sæby

Hjørring AIK Frem
14. aug
Kl. 14.00
Ude
Frem Parken

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
17. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Højene Hallen

Hjørring IF

Skibsby-Højene IF
26. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Højene Hallen

Dronninglund IF
September 2021

Skibsby-Højene IF
4. sep
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

Hirtshals B

Harken UGF
11. sep
Kl. 14.00
Ude
EkspertFugen Arena, Harken

Skibsby-Højene IF

Hjallerup IF
14. sep
Kl. 19.00
Ude
Hjallerup Stadion / Klubhus

Skibsby-Højene IF

IF Skjold Sæby
18. sep
Kl. 16.00
Ude
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
25. sep
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

Hjørring AIK Frem
Oktober 2021

Hjørring IF
3. okt
Kl. 11.00
Ude
Hjørring IF's Anlæg

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
9. okt
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

Hjallerup IF

Dronninglund IF
16. okt
Kl. 14.00
Ude
Dronninglund Ny Stadion

Skibsby-Højene IF

Hirtshals B
23. okt
Kl. 14.00
Ude
Schlie Arena

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
30. okt
Kl. 13.30
Hjemme
Højene Hallen

Harken UGF

KampprogramHerrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 24

August 2021

Skibsby-Højene IF
7. aug
Kl. 15.30
Hjemme
Højene Hallen

Hirtshals B

Skagen IK
14. aug
Kl. 14.00
Ude
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)

Skibsby-Højene IF

Frederikshavn fI
21. aug
Kl. 14.00
Ude
Park Empire

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
26. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Højene Hallen

Hjørring IF

Skibsby-Højene IF
29. aug
Kl. 14.30
Hjemme
Højene Hallen

FC Vakok
September 2021

Skibsby-Højene IF
4. sep
Kl. 15.30
Hjemme
Højene Hallen

Strandby-Elling-Nielstrup IF

Hirtshals B
18. sep
Kl. 16.00
Ude
Schlie Arena

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
25. sep
Kl. 15.30
Hjemme
Højene Hallen

Skagen IK
Oktober 2021

Hjørring IF
3. okt
Kl. 13.00
Ude
Hjørring IF's Anlæg

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
9. okt
Kl. 15.30
Hjemme
Højene Hallen

Frederikshavn fI

FC Vakok
16. okt
Kl. 15.00
Ude
Empire Stadium

Skibsby-Højene IF

Strandby-Elling-Nielstrup IF
23. okt
Kl. 15.00
Ude
Nordjyske Bank Arena Strandby

Skibsby-Højene IF

KampprogramHerrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 48

August 2021

Skibsby-Højene IF
6. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Højene Hallen

TSI/Stenum

Ilbro/Lørslev IF
14. aug
Kl. 13.00
Ude
Ilbro Stadion

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
19. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Højene Hallen

Tornby IF

Harken UGF
23. aug
Kl. 19.00
Ude
EkspertFugen Arena, Harken

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
27. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Højene Hallen

Tårs/Ugilt IF
September 2021

Skibsby-Højene IF
3. sep
Kl. 19.00
Hjemme
Højene Hallen

Hjørring AIK Frem

Vraa/Børglum IF
9. sep
Kl. 18.30
Ude
Vrå Stadion

Skibsby-Højene IF

TSI/Stenum
18. sep
Kl. 15.00
Ude
TSI's Baneanlæg

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
24. sep
Kl. 19.00
Hjemme
Højene Hallen

Ilbro/Lørslev IF
Oktober 2021

Tornby IF
2. okt
Kl. 14.00
Ude
Tornby Stadion

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
8. okt
Kl. 19.00
Hjemme
Højene Hallen

Harken UGF

Tårs/Ugilt IF
16. okt
Kl. 13.30
Ude
SCO Park

Skibsby-Højene IF

Hjørring AIK Frem
23. okt
Kl. 12.00
Ude
Frem Parken

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
29. okt
Kl. 19.00
Hjemme
Højene Hallen

Vraa/Børglum IF

KampprogramHerrer Serie 5 - Efterår 2021 • Pulje 86

August 2021

Kirkeholdet Vrå
15. aug
Kl. 13.00
Ude
Vrå Stadion

Skibsby-Højene IF

Skibsby-Højene IF
20. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Højene Hallen

Tårs/Ugilt IF (2)

Poulstrup Vrejlev 81
25. aug
Kl. 18.30
Ude
Vrejlev/Hæstrup Hallen

Skibsby-Højene IF

Bagterp IF
29. aug
Kl. 13.00
Ude
Bagterp Idrætsanlæg

Skibsby-Højene IF
September 2021

Skibsby-Højene IF
5. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Højene Hallen

Vraa/Børglum IF (1)