Menu
Strandby-Elling-Nielstrup IF mod Skibsby-Højene IF Herrer Serie 4 - Efterår 2026 • Pulje 48
Nordjyske Bank Arena Strandby 22-10-2026 Kl. 19.00
ude logo
Strandby-Elling-Nielstrup IF
T
Hjørring AIK Frem (1) - Strandby-Elling-Nielstrup IF 20-10-2026 • kl. 18:00 3 - 0
T
Bjergby/Mygdal IF - Strandby-Elling-Nielstrup IF 18-10-2026 • kl. 12:00 3 - 0
T
Strandby-Elling-Nielstrup IF - Hjørring AIK Frem (1) 10-10-2026 • kl. 15:00 1 - 7
T
Strandby-Elling-Nielstrup IF - FC Vakok 03-10-2026 • kl. 15:00 0 - 10
T
Skagen IK - Strandby-Elling-Nielstrup IF 24-09-2026 • kl. 18:30 3 - 0
2
5
11°
4,8m/s
0ml.
17:57Kl.
Leveret af
ude logo
Skibsby-Højene IF
T
Skibsby-Højene IF - Hjørring AIK Frem (1) 18-10-2026 • kl. 15:00 1 - 4
T
Skagen IK - Skibsby-Højene IF 08-10-2026 • kl. 18:00 3 - 2
V
Skibsby-Højene IF - Frederikshavn fI 03-10-2026 • kl. 13:30 3 - 1
U
Bjergby/Mygdal IF - Skibsby-Højene IF 27-09-2026 • kl. 12:00 2 - 2
V
Skibsby-Højene IF - FC Vakok 20-09-2026 • kl. 15:00 5 - 1
Mads Ladefoged
'90 +3
Kamp slut
'90 +1
Ukendt spiller (Straffe)
'90 +0
Ukendt spiller (Selvmål)
'84 +0
Noah Juul-Olsen
Assist: Christoffer Gustav Olsen
'77 +0
Noah Juul-Olsen
Assist: Malte Mellerkær
'46 +0
2. halvleg start
'45 +1
1. halvleg slut
'21 +0
Mikkel Nielsen
'11 +0
Kasper Grøntved
'4 +0
Noah Juul-Olsen
'0 +0
Kamp start

StillingHerrer Serie 4 - Efterår 2026 • Pulje 48

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Hjørring AIK Frem (1) 14 11 2 1 35
2 Skibsby-Højene IF 14 7 1 6 22
3 Bangsbo Freja 14 6 3 5 21
4 Frederikshavn fI 13 6 2 5 20
5 Skagen IK 13 6 0 7 18
6 Bjergby/Mygdal IF 13 5 1 7 16
7 FC Vakok 13 4 2 7 14
8 Strandby-Elling-Nielstrup IF 14 3 1 10 10
Kommentarer
Kampgalleri
Luk